JugSport.net

sportski portal južne Srbije

RASPORED SRPSKE LIGE-ISTOK ZA JESEN 2021

I KOLO:

Trajal-Meševo

Pčinja-Radanički(SV)

BUdućnost(P) – Hajduk Veljko

GFK Dubočica-Radanički(PI)

Dinamo (VR)- Sloga

GFK Jagodina- Vlasina

Rembas –OFK Brzi Brod

Timočanin – Jedinstvo(Par)

II KOLO:

Meševo- Jedinstvo(Par)

OFK Brzi Brod –Timočanin

Vlasina-Remas

Sloga-GFK Jagodina

Radnički (PI)- Dinamo

Hajduk Veljko- GFK Dubočica

Radnički (SV) – Budućnost(P)

Trajal –Pćinja

 

III KOLO:

Pčinja-Meševo

Timočanin –Vlasina

–Jagodina-Radnički (P)

–Rembas-Sloga

Dinamo-Hajduk Veljko

GFK  Dubočica-Radnički (SV)

Budućnost –Trajal

Jedinstvo(Par)-OFK Brzi Brod

 

IV KOLO

Meševo –OFK Brzi Brod

Vlasina –Jedinstvo(Par)

Sloga- Timočćanin

Radnički (P)- Rembas

Hajduk Veljko – Jagodina

Radnički (SV(-Dinamo

Trajal GFK Dubočica

Pčinja-Budućnost

 

V KOLO:

Budućnost –Meševo

Dubočca –Pčinja

Dinamo –Trajal

Jagodina-Radanički (SV)

Rembas-Hajduk Veljko

Timočanin –Radnički (PI)

Jedinstvo(PAR) –Sloga(LE)

OFK Brzi Brod Vlasina

 

VI KOLO:

Meševo-Vlasina

Sloga-OFK Brzi Brod

Radnički (P) –Jedidinstvo(Par)

Hajduk Veljko – Timočanin

Radničnički (SV) –Rembas

Trajal – GFK Jagodina

Rembas –Dinamo

Budućnost –GFK Dubočica

 

VII KOLO

GFK Dubočica-Meševo

Dinamo Budućnost

Jagodina-Pčinja

Rembas – Trajal

Timočanin-Radnički (SV)

Jedinstgvo(P) –Hajduk Veljko

OFK Brzi Brodv-Radnićki (PI)

Vlasina-Sloga

 

VIII KOLO:

Meševo-Sloga

Radninički (P)-Vlasina

Hajduk Veljko OFK Brzi Brod

Radnički(SV)- Jedintsvo(Pa)

Trajal – Timočanin

Pčinja –Rembas

Budućnost _Jagodina

GFK Dubočica-Dinamo

 

IX KOLO:_

Dinamo – Meševo

GFK Jagodina-GFK Dubočica

Rembas –Budućnost

Timočanin –Pčinja

Jeinstvo(Par)- Trajal

OFK Brzi Brod-Radninički(SV)

Vlasina-Hajduk Veljko

Sloga(L)-Radanički (P)

X KOLO:

Meševo-Radanički (Pi)

Hajduk Veljko –Sloga

Radnički (SV)-Vlasina

Trjal   -OFK Brzi Brod

Pčinja-Jedintsvo(Par)

Budućnost –Timočanin

Dubočica-Rembas

Dinamo-Jagodina

XI KOLO:

Jagodina-Meševo

Rembas –Dinamo

Tmočanin –GFK Dubočica

Jedinstvo(Par)-Budućnost

OFK Brzi Brod-Pčinja

Vlasina –Trajal

Sloga-Radanički(SV)

Radnički)PI)-Hajduk Vejljko

XII KOLO:

Meševo- Hajduk Veljko

Radanički(SV)-Radanički (PI)

Trajal-Sloga

Pčinja –Vlasina

Budućnost –OFK Brzi Brod

GFK Dubočica- Jedintsvo(Par)

Dinamo- Timočanin

Jagodina-Rembas

XIII KOLO:

Rembas-Meševo

Timočanin –Jagodina

Jedinstvo(par)- Dinamo

OFK Brzi Brod-GFK Dubočica

Vlasina-Budućnost

Sloga-Pčinja

Radnički (PI)- Trajal

Hajduk Vejljko – Radnički (SV)

XIV KOLO:

Meševo –Radanički (SV)

Trajal-Hajduk vejlko

Pčinja –Radanički (PI)

Budućnostb –Sloga(L)

GFK Dubočica-Vlasina

Dimano (VR)-OFK Brzi Brod

GFK Jagodina – Jedinstvo(Par)

Rembas-Timočanin

 

YV KOLO:

Timočanin –Meševo

Jedinstvo (PA) –Rembas

OFK Brti Brod – GFK Jagodina

Vlasina –Dinamo

Sloga-GFK Dubočica

Radnički (P)- Budućnost

Hajduk Veljko – Pčinja

Radanički (SV)- Trajal.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print