JugSport.net

14. april 2024.
sportski portal južne Srbije

RASPORED ZONE JUG ZA JESEN 2021: Svetlost imala čast da predsedava konferencijom

ŽITORAĐA – U sali Doma kulture u Žitorađi održana je konferencija klubova Zone Jug kojom je ove godine predsedavala ekipa FK Svetlosti iz Badnjevca.
Na konferenciji je bilo reči o tekućim pitanjima, pravilima i novitetima u predstojećoj sezoni. Za predsednika konferencije klubova izabran je Saša Stanković predsednik Fk Svetlosti. A zatim se pristupilo žrebanju. Žreb je bio više nego zanimljiv, a od samog starta možemo očekivati derbi mečeve. Ove jeseni biće samo jednog vanrednog kola koje će biti na programu 6. oktobra, dok će se sva preostala kola igrati subotom i nedeljom kao što je bila praksa i dosad. Ove sezone u Zoni Jug takmičiće se 16 klubova, a među novajlijama su Ternoci – Veliki Trnovac, Plantaža – Donje Stopanji i Polet iz Lapljeg sela. Iz Srpske lige, pridružili su se Moravac Orion, Morava Vladičin Han, Radan iz Lebana i Topličanin. Dok su u zonaškom društvu od prošle sezone tu: Vranjska Banja, Nebeski anđeli Bujanovac, Jedinstvo Gornje Stopanje, Alakince, Pusta reka, Jablanica, Čekmin, Svetlost i Žitorađa.

1. kolo                        Domaćin                  Gost

21/22.08.2021.            Radan                      Pusta reka

21/22.08.2021.            Vranjska Banja       Jablanica

21/22.08.2021.            Nebeski anđeli         Plantaža

21/22.08.2021.            Ternoci                    Čekmin

21/22.08.2021.            Morava                    Polet

21/22.08.2021.            Jedinstvo                 Moravac

21/22.08.2021.            Alakince                 Svetlost

21/22.08.2021.            Topličanin             Žitorađa

 

2. kolo

28/29.08.2021.            Pusta reka        Žitorađa

28/29.08.2021.            Svetlost           Topličanin

28/29.08.2021.            Moravac          Alakince

28/29.08.2021.            Polet                Jedinstvo

28/29.08.2021.            Čekmin            Morava

28/29.08.2021.            Plantaža           Ternoci

28/29.08.2021.            Jablanica          Nebeski anđeli

28/29.08.2021.            Radan              Vranjska  Banja

3. kolo

04/05.09..2021.           Vranjska Banja            Pusta reka

04/05.09..2021.           Nebeski anđeli             Radan

04/05.09..2021.           Ternoci                        Jablanica

04/05.09..2021.           Morava                        Plantaža

04/05.09..2021.           Jedinstvo                     Čekmin

04/05.09..2021.           Alakince                      Polet

04/05.09..2021.           Topličanin                   Moravac

04/05.09..2021.           Žitorađa                      Svetlost

4. kolo

11/12.09.2021.            Pusta reka        Svetlost

11/12.09.2021.            Moravac          Žitorađa

11/12.09.2021.            Polet                Topličanin

11/12.09.2021.            Čekmin            Alakince

11/12.09.2021.            Plantaža           Jedinstvo

11/12.09.2021.            Jablanica          Morava

11/12.09.2021.            Radan              Ternoci

11/12.09.2021.   Vranjska Banja            Nebeski anđeli

5. kolo

18/19.09.2021.            Nebeski anđeli        Pusta reka

18/19.09.2021.            Ternoci                   Vranjska  Banja

18/19.09.2021.            Morava                   Radan

18/19.09.2021.            Jedinstvo                Jablanica

18/19.09.2021.            Alakince                 Plantaža

18/19.09.2021.            Topličanin              Čekmin

18/19.09.2021.            Žitorađa                  Polet

18/19.09.2021.            Svetlost                  Moravac

6. kolo

25/26.09.2021.            Pusta reka           Moravac

25/26.09.2021.            Polet                   Svetlost

25/26.09.2021.            Čekmin               Žitorađa

25/26.09.2021.            Plantaža             Topličanin

25/26.09.2021.            Jablanica            Alakince

25/26.09.2021.            Radan                Jedinstvo

25/26.09.2021.            Vranjska Banja  Morava

25/26.09.2021.            Nebeski anđeli    Ternoci

7. kolo

02/03.10.2021.            Ternoci            Pusta reka

02/03.10.2021.            Morava            Nebeski anđeli

02/03.10.2021.            Jedinstvo         Vranjska Banja

02/03.10.2021.            Alakince          Radan

02/03.10.2021.            Topličanin       Jablanica

02/03.10.2021.            Žitorađa           Plantaža

02/03.10.2021.            Svetlost           Čekmin

02/03.10.2021.            Moravac          Polet

8. kolo

09/10.10.2021.            Pusta reka        Polet

09/10.10.2021.            Čekmin            Moravac

09/10.10.2021.            Plantaža           Svetlost

09/10.10.2021.            Jablanica          Žitorađa

09/10.10.2021.            Radan             Topličanin

09/10.10.2021.      Vranjska Banja    Alakince

09/10.10.2021.      Nebeski anđeli    Jedinstvo

09/10.10.2021.            Ternoci            Morava

9. kolo

16/17.10.2021.            Morava            Pusta reka

16/17.10.2021.            Jedinstvo         Ternoci

16/17.10.2021.            Alakince          Nebeski anđeli

16/17.10.2021.            Topličanin       Vranjska Banja

16/17.10.2021.            Žitorađa           Radan

16/17.10.2021.            Svetlost           Jablanica

16/17.10.2021.            Moravac          Plantaža

16/17.10.2021.            Polet                Čekmin

10. kolo

23/24.10.2021.            Pusta reka        Čekmin

23/24.10.2021.            Plantaža           Polet

23/24.10.2021.            Jablanica          Moravac

23/24.10.2021.            Radan              Svetlost

23/24.10.2021.        Vranjska Banja   Žitorađa

23/24.10.2021.        Nebeski anđeli     Topličanin

23/24.10.2021.            Ternoci            Alakince

23/24.10.2021.            Morava            Jedinstvo

11. kolo

30/31.10.2021.            Jedinstvo         Pusta reka

30/31.10.2021.            Alakince          Morava

30/31.10.2021.            Topličanin       Ternoci

30/31.10.2021.            Žitorađa           Nebeski anđeli

30/31.10.2021.            Svetlost           Vranjska  Banja

30/31.10.2021.            Moravac          Radan

30/31.10.2021.            Polet                Jablanica

30/31.10.2021.            Čekmin            Plantaža

12. kolo

06/07.11.2021.            Pusta reka        Plantaža

06/07.11.2021.            Jablanica          Čekmin

06/07.11.2021.            Radan              Polet

06/07.11.2021.            Vranjska Banja Moravac

06/07.11.2021.            Nebeski anđeli Svetlost

06/07.11.2021.            Ternoci            Žitorađa

06/07.11.2021.            Morava            Topličanin

06/07.11.2021.            Jedinstvo         Alakince

13. kolo

13/14.11.2021.            Alakince          Pusta reka

13/14.11.2021.            Topličanin       Jedinstvo

13/14.11.2021.            Žitorađa           Morava

13/14.11.2021.            Svetlost           Ternoci

13/14.11.2021.            Moravac          Nebeski anđeli

13/14.11.2021.            Polet               Vranjska Banja

13/14.11.2021.            Čekmin            Radan

13/14.11.2021.            Plantaža           Jablanica

14. kolo

20/21.11.2021.            Pusta reka        Jablanica

20/21.11.2021.            Radan              Plantaža

20/21.11.2021.            Vranjska Banja Čekmin

20/21.11.2021.            Nebeski anđeli Polet

20/21.11.2021.            Ternoci            Moravac

20/21.11.2021.            Morava            Svetlost

20/21.11.2021.            Jedinstvo         Žitorađa

20/21.11.2021.            Alakince          Topličanin

15. kolo

27/28.11.2021.            Topličanin       Pusta reka

27/28.11.2021.            Žitorađa           Alakince

27/28.11.2021.            Svetlost           Jedinstvo

27/28.11.2021.            Moravac          Morava

27/28.11.2021.            Polet                Ternoci

27/28.11.2021.            Čekmin            Nebeski anđeli

27/28.11.2021.            Plantaža           Vranjska Banja

27/28.11.2021.            Jablanica          Radan

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print