RADAN OČITAO LEKCIJU GORNJOSTOPANJČANIMA

ZONA JUG:   RADAN- JEDINSTVO (GS) 3;1( 2:0) Lebane: Gledalaca 400. Sudija: Ernest Kajkuš( Vranje) 8. Strelci: Smiljković u 9, M. Stanković u 40, M. Stošić u 54 za Radan, A. Stojković u 48 min. za Jedinstvo(GS). Žuti kartoni: M. Stevanović, M. Cvetković (Radan).   RADAN: N. Babić 7,5, M. Stošić 7,5, S. Stoiljković 7, S. Kostić 7 ( M. Stevanović-), M. Milošević 8, P. Krtsić 7,5, M. Stanković 7,5, N. Smiljković 8, A. Dojčinović 7 ( M. Cvetković 7), N. Perić 7 ( Ž. Aleksić 7), O. Stanković 7 ( A. Anđelić 7).   JEDINSTVO: B. Aleksić 6, M. Cvetković 5,5 ( S. Marinković 6), A. Ristić 6, (B. Dimitrijević-), V. Stefanović 6 ( A. Stojković 7), S: Alempijević 6, O. Mitrović 5,5 ( D. Stojanović 6), I. Trajković 6, D. Blagojević 6, D. Stefanović 6, S. Stefanović 6, D. Dimitrijević 6 . Igrač utakmice: Nemanja Smiljković Gosti osokoljeni pobedom nad liderom prvenstva iz Vranja, u Lebane su došli da se nadigravaju sa domaćinom, koji j ebio bolji tim n aterenu u svim elementima fudbalske igre. Postigli su tri pogotka, od toga da su realizovali bar polovinu rezultat je mogao da bude duplo veći, jer je sreća bila na strani gostiju.   Od prvom minuta se krenulo u otvren obračun, borili se i jedni i drugi za svaku loptu . Već u 9 minutu evro gol najboljeg pojedinca na utakmici N. Smiljkovića, koji se odlučio na udarac sa nekih 25 metara i lopta se zarila u sam gornji desni ugao nemoćnog golmana Aleksića. Već u 13 minutu mladi i talentovani Ognjen Stanković imao je zicera prešao i golmana ali je promašio gol. Samo dva minuta kasnije gosti su bili u prilici preko Blagojevića ali je udarac iskosa sa desne strane bravuroznom intervencijom odbranio golman domaćih Babi. Samo minut kasnije još jedna kolosalna prilika za goste ali je na identičan način Babić ukrotio udarac napadača gostiju. U 25 minutu ponovo je u stoprocentnoj prilici O. Stanković ali je prebacio prazan gol gostiju. U samom finišu utakmice 2:0 za domaćina , filigramska akcija domaćih koju završava O. Stanković upošljavanjem svog kapitena M. Stankovića koji je rutinski savladao Aleksića i sa tim rezultaom se otišlo na odmor. U drugom delu igre samo što su ušli u igru tandem Aleksić- Anđelić su bili u prilici ali su upitili udarac pored gola. Odmah na drugoj strani gosti su preko rezerviste A. Stojkovića postigli pogodak, jedino što su učinili za čitav tok susreta. Konačnih 3:1 usledili su u 54 minutu igre a strelac je M. Stošić koji je odličnmo ušao u kazneni prostor sa desne strane i neodbranjivo šutirao u suprotni ugao nbemoćnog Aleksića . U 75 minutu izvanrednu priliku za četvrti pogodak propustio je Anđelić kada je sa neoliko metara snažno šutirao preko gola. Vredna pobeda domaćina koji su pokazali da su daleko kvalitetniji tim od goste,predvođeni šefom struke Draganom Momirovićem i njegovim pomoćnikom Dušanom Stankovićem, za razliku od goste  koji ovog puta nisu prikazali igru koja se od njih očekivala.