BODOVI ZA PRIKLJUČAK VRHU

SRPSKA LIGA-ISTOK   BUDUĆNOST- SFS BORAC 3:0( 0:0) Popovac: Gledalaca 200. Sudija: Nikola Mitić ( Vranje) 8. Strelci: Milanović u 50, Aranđelović u 68, Milošević u 74min. Žuti karton: Aranđelović ( Budućnost) .   BUDUĆNOST: Stamneković 7, Mitković 7,5 ( Lazić-), Milošević 7,5, (Ristić-), Ranđelović 7,5, Petrović 7, Milanović 8, (Mitić-), Stojković 7, Aranđelović 8 (Filipović-), Miletić 7, (Jeremić -), Mladenović 7, Bogdanović7.   SFS BORAC: Radojković 6, Gajić 6 ( Petrušinović-), Milenković 6, Mirkailo 6,5, Veljković 6, Conić 6, S. Simić 6 ( Maksimović-), Vučić 6, Zlatković 6, N. Simić 6 (Crnković-), Milojković 6,5. Igrač utakmice: Milanović Prvu ukazanu priliku domaći su propustili iz oprravdano dosuđenog kazneog udarca kojeg je izveo Stojkoviću golman Radojković odbranio udarac , pošto je predhodno rukom igrao u svom kaznenom prostoru Zlatković. Takoj eprvi deo susreta završen bez pogodaka , mreže su mirovale. Već na samom početku drugog dela utakmice tačnij eu 50 domaći dolaze po prvi put u voćstvo a strelac je mIlanović koji je na neki način otvorio vrata gostiju. Prednost domaćina udvostučio je Aranđelović u 68 minutu posle odlične akcije navlanog reda domaćina. Konačnih 3:0 je delo Miloševića u 74 minutu koji je posle udarca Mladenovića na odbijenu loptu natrčao strelac trećeg pogotka i potvrdio pobedu od tri gola razlike i najavio prodor popovčana ka vrhu tabele.