KRUŠEVLJANI NE DAJU VRH TABELE

SRPSKA LIGA-ISTOK

TRAYAL- OFK SINĐELIĆ 3:1 ( 2:1)

Kruševac: Gledalaca 300. Sudija: Danilo Spasić (Lebane) 8. Strelci: A. Kostić-Milutinović u 25, L. Nikolić u 29, U. Rašković u 83 min. ( Trayal), P. Ikić 44(OFK Sinđelić). Žuti kartoni: H: Ajdarević, M. Ivečić, A. Stojković, N. Petrović( OFK Sinđelić).

TRAYAL: B. Jovanović 7, D. Stivić 7, D. Punoševbac 7, N. Spasojević 6,5 ( D. Milenković 6,5), P. Vojinović 7, M. Đorđević 6,5 ( O. Đorđević 6,5), M. Radivojević 7 ( A. Beskorvajni 7), L. Nikolić 7,5, A. Kostić-Milutinović 7,5, U. Rašković 8, F. Gogić 7.

OFK SINĐELIĆ: M. Stefanović 6,5, M. Topalović 6,5 ( V. Đorđević-),D. Radenković 6, H: Ajdarević 6,5 (N. Petković 6), M. Ivečić 6 ( N. Ristić 6), A. Stojković 6,5 (D. Velinov 6), P. Ikić 7, L. Petrović 6,5, N. Todorović 6 ( A. Stamneković 6), Đ. Cvetković 6,5, V. Čarapić 6,5.

Igrač utakmice: U. Rašković

Kvalitetna fudbalska predstava pod svetlošću reflektora u Kruševcu u kom eje domaćin u ob adela sureta bio bolji za po jedan pogodak , i na kraju zasluženo pobedio i zadržao lidersku poziciju na tabeli. Prvi pogodak delo je novajlije A. Kostića- Milutinovića u 25 minutu igre. Samo četiri minuta kasnije prednost domaćina udvostručio je lepim golom L. Nikolić.

U samom finišu prvog dela gosti su preko P. Ikića u 44 minutu smanjili prednost na 2:1 što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom delu igre tek u samom finišu pobedu je u 83 minutu overio U. Rašković za konačnih 3:1 u korist domaćina u igri sa vrlo dobrom ekipom iz Niša, koj a se kruševačkoj publici predstavila u dobrom izdanju.