JugSport.net

20. april 2024.
sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGA FS RIS ZA 30/31.03. 2024 god

SRPSKA LIGA-ISTOK 20KOLO

 

Meševo: FK Meševo- Pčinja-3:2

Kruševac: Trajal- Radnički(P)-4:1

Kruševac: Jedinstvo 1936- Žitorađa-3:0

Kladovo: Đerdap- Timočanin-1:0

Svilajnac: Radnički- Dunav-3:0

Paraćin: SFS Borac- OFK Sinđelić- 1:3

Vlasotice: Vlasina- Jedinstvo( Par)-2:0

Popovac: Budućnost- GFK Jagodina- 2:0

TABELA: 1). Trajal- 60, 2). Meševo- 39, 3). OFK Sinđelić 39, 4). Radnički(P) – 36, 5). GFK Jagodina- 32, 6). SFS Borac- 31, 7). Jedinstvo(Kr)- 30, 8). Radnički(SV)- 26, 9). Dunav- 26, 10). Budućnost(P)- 25, 11). Đerdap- 24, 12). Jedinstvo(par)- 22, 13). Pčinja- 19, 14). Timočanin- 18, 15), Vlasina- 17, 16). Žitorađa-11

ZONA JUG 22 KOLO

 

Kuršumlija: OFK Kosanica- Mladost(Vin)- 3:0 sl.

Vladičin Han: Morava- Jedinstvo(Bo)- 1:0

Leskovac: Sloga- Gračanica- 6:0

Orljane: Svetlost- Plantaža- 3:0

Vranje: SU Dinamo jug- Pusta reka-3:1

Kuršumlija: Gracko- Nebeski Anđeli- 1:1

Vranjska banja: Mineralac- Jablanica- 4:1

Lebane: Radan – Jedinstvo(GS)- 3.1

Prokuplje; OFK Topličanin- Jastrebac(BL9- 4:1

 

TABELA: 1). SU Dinamo- 48, 2). Jedinstvo(B). 47, 3). OFK Topličanin- 45, 4). SFK Morava- 41, 5). Mineralac- 40, 6). Radan- 39, 7). Jedinstvo(GS) – 39, 8). Sloga8L)- 38, 9). Nebeski Anđeli- 33, 10). Pusta reka- 33, 11). Gracko- 30, 12). Svetlost- 29, 13)Jablanica-27, 14). Plantaža- 25, 15). OFK Kosanica- 23, 16). Jastrebac(B)- 9, 17). Mladost (Vin) – 3- 6, 18). Gračanica-1- 2

 

ZONA CENTAR 20 KOLO

 

Svrljig- OFK Brzi Brod-2:0

Orljane-Orljane- Bukovik -4:0

Gornji Matejevac: Jedinstvo- Car Konstantin-4:2

Žitkovac: Morava- OFK Napredak-1:2

Pukovac: FK Pukovac- Mladost(Bat)-2:2

Niš: OFK Niš- Radnički 2020- 0:2

Medoševac: Mladost- Zemljoradnik- 2:2

Belotinac: naša krila 1936- Palilulac- 4:1

 

TABELA: 1.)FK Brzi Brod- 51, 2). Jedinstvo(GM)- 44, 3). Naša krila 1936- 40, 4). Mladost(BT)- 37, 5).Pukovac- 35, 6). Mladost(M)- 34, 7). Svrljig- 30, 8). Car Konstantin- 27, 9). Zemljoradnik- 26, 10). Morava(Žit)- 25, 11). OFK Niš- 25, 12). Palilulac- 23, 13). Orljane- 21, 14). Radnički2020- 17, 15). OFK Napredak -16, 16). Bukovik-1- 5

ZONA ISTOK 20 KOLO

 

 

Dimitrovgrad: Balkanski- Hajduk Veljko- 2.1

Zaječar: Timok 1919- Rajko Mitić-3:0

Zlot: OFK Zlot- Trebič-2:1

Boljevac: Rtanj- OFK Knjaz-0:0

Pirot: Jedinstvo- OFK Slatina- 5:0

Kladovo: Brodoremont- Bor 1919- 3:1

Štubik. Branik- Tansko Rajić -1:0

 

TABELA: 1). Timok 1919- 57, 2). Hajduk Veljko(-1) – 35, 3). Bor 1919(-3)- 35, 4). Lužnica- 32, 5). Tansko Rajić 31, 6). Jedinstvo(Pi)- 30, 7). Balkanski- 29, 8). Branik- 27, 9). Rtanj- 25, 10). OFK Slatina- 23, 11). Rajko Mitić- 20, 12). OFK Knjaz- 18, 13). Brodoremont- 18, 14). Trebič- 9, 15). OFK Zlot(-1)- 9, .

ZONA ZAPAD 20 KOLO

 

Varvarin: Temnić 1924- Trstenik PPT-1:0

Ćuprija: Morava- Župa-4:0

Despotovac: Sloga- Blagotin-6:1

Jovac: Mladost- Levač-16:0

Zleginje: Vinogradar- Rembas-2:1

Jasenovo: Orlovi- Juhor-2:1

Kušiljevo: FK Kušiljevo- Mladi Borac- 3:1

 

TABELA: 19: Morava 1918- 51, 2). Temnić 1924- 41, 3). TrstenikPPT- 31, 4). Rembas- 28, 5). Župa- 27, 6). Orlovi- 26, 7). Mladi Borac- 26, 8). OFK Lugomir 25, 9). Sloga8De)- 25, 10). Mladost(J). 11). Kušiljevo- 22, 12). Vinogradar(ZL)- 20, 13). Juhor(Gl)- 19, 14). Blagotin- 17, 15). Levač- 12.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print