PUSTOREČANI UBEDLJIVI SA SLOGAŠE

KUP JABLANIČKOG OKRUGA ¼   PUSTA REKA- SLOGA (LE) 6:2( 2:1)   Bojnik: Gledalaca 100. Sudija: Dušan Marek(Leskovac) 8. Strelci: M. Stojanović u 8 (KU), A. Jovanović 21(KU), i 60, N. Stojković u 63 (utogol), M. Stojković u 68, i 76 za Pustu reku, A. Cekić u 30, N. Stanković u 54 za Slogu.Žuti kartoni: L. Petrović, N. Petrović (Pusta reka), L. Mitrović . Crveni karton: D. Đokić u 57 minutu (drugi žuti).   PUSTA REKA: V. Đikić 7 ( A. Cenić-), P. Stojanović 7, L. Petrović 7,5, M. Stojanović 8, A. Jovanović 8,5,( F. Azirović 7), D. Stanišić 7, A. Stanković 7,5, N. Jovanović 7, V. Jović 7 ( P. Vidojević 7,5), N. Petrović 7 ( D. Stojčić 7), D. Arsić 7 ( M. Stojković 8,5)   SLOGA (L): L. Mitrović 6, V. Ristić 6,5, D. Đokić 5,5, A. I)lić 6,5, N. Stojković 5,5, V. Mitić 6,5, A. Cekić 7, N. Stanković 7 ( M. Aleksić-), S. Jović 6,5 ( N. Najdanović-), S. Kostić 6,5, Đ. Stanković 6 ( V. Nikolić -). Igrač utakmice: Aleksandar Jovanović   Po teškom terenu za igru fudbaleri domaćeg sastava sus e bolje snašli i zalsuženo pobedili favorizovane goste iz Leskovca u Kup takičenju, ma da Sloga u prvenstvu nezna u deset koa za poraz sve same pobede. Razlog slabe igre nije poznat , domaći su pet puta zatresli mrežu gostiju i jedan autogol igrača Sloge N. Stojkovića. Već u 8 minutu domaći su iz kaznenog udarca prvi došli u voćstvo pogotkom M. Stojanovića Prednost je udvostručen aiz još jednog kaznenog udaca kojeg je ovog puta izveo A. Jovanović u 21 minutu igre. Gosti su u 30 minutu uspeli da prepolove prednost domaćina pogotkom A. Cekića u 30 minutu igre i sa tim rezultatomse otišlo na odmor. U drugom delu utakmice gosti u 54 minutu poravnavaju rezulta, i činilos e da će do kraja biti ravnopravna borba. Međutim potom na sceni stupaju napdači domaćina koji najpre u 60 minutu ponovo dolaze u prednost od 3:2, da bi samo 3 minuta kasnije autogolom gostujućeg igrača N. Stojkovića ta prednost od dva gol aponovo uvećana. Do kraja utakmice još dva pogotka domaćina i to