DERBI 2016 SLAVIO U VUČJE

KUP JABLANIČKOG OKRUGA ¼   VUČJE- DERBI 2016 – 2:3 ( 2.1) Vučje: Gledalaca 100. Sudija: Aleksandar (N)Nikolić ( Leskovac) 7. Strelci: A. Mihajlović u 24, i N. Mihajlović u 27 (KU) za Vučje, a A. Gligorijević u 53, i M. Stanković u 42, 64 minutu za Derbi 2016.Žuti kartoni: D. Ilić, (Vučje), a D. Stojanović i P. Stanković ( Berbi 2016). Crveni karton: I. Nikolić u 38 min( Vučje).   VUČJE: D. Jevtić 7, D. Ilić 6,5, N. Mihajlović 7, M. Mladenović 6,5, (I. Živković-), I. Nikolić 6,5, A. Mihajlović 7 ( S. Zdravković 6), M. Janković 7, M. Ivanović 7 ( L. Novković-), P. Momčilović 6 ( S. Novković 6,5), N. Đorđević 6 ( M.Mitrović-), N. Nikolić 6,5   DERBI 2016: I. Cvetković 7, A. Gligorijević 7, I. Ilić 6,5 ( D. Kocić 6,5), A: vasić 7 ( N. Pešić 6,5), M. Stanković 7 ( P. Stanković 6,5), J: Aleksić 7, D. Stojanović 7, M. Jovanović 7, M. Ranđelović 7, L. Stamneković 7 ( S. Draganić-), M. Stanković 8 ( S. Pavlović -). Igrač utakmice: Milan Stanković   Gosti iz Vlasa zasluženo su svladali domaćina tim Vučja, boljom igro u drugom delu utakmice kada su i postigli dva pogotka, dok je prvi deo igre pripao domaćinu sa 2:1. Domaći su prvi došli u voćstvo u 24 minutu igre pogotkom A. Mihajlovića, da bi samo 3 minuta kasnije njegov preziemnjak iz kaznenog udarca udvostučio prednost domaćina, i tog trenutka se činilo da je pitanje pobedika rešeno. Međutim gosti iz Vlasa se nisu predavali i u 42 minutu su smanjili dvostruku razliku pogotkom dvostrukog strelca na utakmici svojim prvim golom Milana Stankovića. Takose na odmor otišlo sa minimalnoj prednosti domaćina od jedan pogodak. U drugom delu gosti su zaigrali bolje i sa dva pogotka preokrenuli rezultat u svoju korist pogotcima najpre u 53 minuta Aleksandar Gligorijevića, da bi konačnih 2:3 postavio u 64 minutu svojim drugim pogotkom na utakmici Milan Stanković, kome je i pripao epitet igrača utakmice. U narednom polufinalnom susretu Derbi 2016 će se sastati sa Radanom u Lebanu u sredu 8 maja sa početkom u 17 časova.