KOSANICA DUBOKA ZA BOŠNJAČANE

OFK KOSANICA- JEDINSTVO 3:2 ( 2:0)

Kuršumlija: Gledalaca 200. Sudija: Miloš Grujić(Niš) 7. Strelci: B. Ilić 37,M. Zdravković u 42(utogol), P. Mladenović u 78(KU) za OFK Kosanicu, D. Mitić u 66(KU),F. Gligorijević u 70 za Jedinstvo. Žuti kartoni: N. Spalović (OFK Kosanica),

OFK KOSANICA: N. Spalević 7, S, Đorđević 7 ( M. Čomić-), U. Vukoičić 7 ( A. Arsić 7), P. Lazarević 7, V. Kocić 7,5, B. Lukić 7, D, Mijajlović 7,5 ( N. Dragićević 7), B. Ilić 7, P. Mladenović 7,5, M. Popović 7, M. Lapčević 7

JE$DINSTVO: p: Mišić 6,5, S. Marjanović 6,5 ( N. Stojanović-), V. Stojković 7, D. Mitić 7, M. Tasić 6,5 ( N. Tošić 6,5), M. Marković 7 ( P. Dimitrijević-), F. Gligorijević 7, P: nastić 6, P. Mitić 6,5 ( N. Mirković 6,5), M. Anđelković 6 ( P. Cakić 6,5), M. Zdravković 6.5.

Igrač utakmice: P. Mladenović

Kvalitetna fudbalska predstava u kojoj je gostiz Bošnjaca doživeo prvi poraz ove jeseni u igri sa razigranim domaćinom. Domaći su prvi došli u voćstvo u 37 minutu pogotkom B. Ilića, da bi prednost udvostučio igrač Jedinstva u 42 M. Zdravković koji je postigao autogol i na odmor se otišlo sa dva gola prednosti za domaćina.

U drugom delu igre gosti su za četiri minuta stigli do izjednačenja najpre pogotkom D. Mitića iz kaznenog udarca u 66 minutu, da bi F. Gligorijević u 70minutu izjednačio na 2:2. Pobedu domaćinu doneo je golgeter P. Mladenović u 78 minutu iz kazneog udarca kojih je na utakmici bilo tri dva su relaizovani a jedan promašen.