PIROĆANCI KUĆI PEVAJUĆI

ZONA ISTOK   OFK SLATINA- JEDINSTVO(P) 1:2( 0:1) Slatina: Gledalaca 100. Sudija: Miloš(R) Milenković ( Kruševac). Strelci: A. Trifunov u 87(KU) za OFK Slatinu, P. Petković u 15, L. Vasov u 60 za Jedinstvo(P). Žuti kartoni: D. Božić, A. Trifunov, A. Đorđević, Z. Đorđević (OFK Slatina)N. Rančić, M. Cvetković, V. Zlatković, N. Matejić, D. Bošković ( Jedinstvo). Crveni kartoni: N. Merdziću 58 min, V. Veličkovski u 90 min( Oba OFK Slatina -drugi žuti kartoni).   OFK SLATINA: U. Đurđevac 6,5, D. Božić 6,5, M. Krčmarević 6 ( (L. Colić 6), D. Grozdić 6, A, Trifunov 7, N. Merdzić 5, Z. Đorđević 6,5, A. Stanisavljević 6,5, N. Ducić 6 ( V. Veličkovski 5,5); A. Đorđević 6, Z. Đorđević 6.   JEDINSTVO(P): A. Stanković 7, N. Rančić 7, U. Dzunić 7, M. Cvetković 6,5 ( D. Bošković 6), P. Petković 7 , R. Petrović 7, V. Zlatković 6,5 ( M. Nikolov-), N. Matejić 7, A. Stojanović 6,5( D. Salić 7), L. Vasov 7,5, M. Milojević 7. Igrač utakmice: Luka Vasov Fudbaleri Jedinstva iz Pirota uprkos gruboj igri domaćina da po svaku cenu dođu do bodova nij eim pošlo za rukom. Bolji tim iz Pirota zasluženo nosi kući ceo plen, jer su gosti još u prvom delu ige bili bolji pogotkom P. Petkovića još u 15 minutu igre i sa tim rezultatom je završen prvi deo susreta. U drugom delu gosti su u 60 minutu preko L. Vasova udvostučili prednost i već tada najavili osvajanje celog plena. Domaći jedino što su uspeli to je da u 87 minutu iz kaznenog udarca preko A. Trfunova postignu počasni pogodak. Ali je to bilo malo da se nešto učini više jer su kraj utakmice dočekali sa devet igrača, što je još više olakšalo posao gostima iz Pirota da sačuvaju stečenu prednost od dva pogotka i kući odu pevajući.