JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGA FS-RIS ZA 14/15,10. 2023 god.

SRPSKA LIGA ISTOK 10 kolo

Meševo: FK Meševo- Đerdap- 4:1

Kruševac: Jedinstvo 1936 – Radnički(Sv)-3:2

Paraćin: Jedinstvo – Žitorađa- 2:1

Popovac: Budućnost – SFS Borac- 3:0

Vlasotince : Vlasina- Dunav-1:1

Pirot: Radnički- GFK Jagodina- 1:0

Knjaževac: Timočanin – Pčinja-3:1

Kruševac: Trayal- OFK Sinđelić- 3:1

TABELA: 1. Trajal – 302. Radnički(P) 21, 3. GFK jagodina- 20, 4. Budućnost(P) -18,5. Meševo- 17, 6. Jedinstvo1936- 16, 7. OFK Sinđelić 16, 8. SFS Borac – 16, 9. Jedinstvo(P) -12, 10. Timočanin – 11, 11. Dunav- 11, 12. Radnički(S)- 10, 13. Pčinja- 9, 14. Vlasina- 8, 15. Žitorađa -7, 16. Đerdap-7

ZONA JUG:12 kolo

Bojnik: Pusta reka- Jastrebac(Bl)-2:0

Vinarce: Mladost 1959-Jedinstvo(B)- 0:3

Bujanovac: Nebeski Anđeli- Plantaža- 0:2

Pukovac: Svetlost(Bad)- OFK Topličanin- 0:1

Lebane: Radan- SFK Morava- 6:3

Kuršumlija: Gracko- Sloga(Le)- 1:0

Vranje: SU Dinamo-Jug- Jablanica- 4:0

Gornje Stopanje: Jedinstvo- Gračanica- 3:0

Kuršumlija: OFK Kosanica- Mineralac (sreda18.10. U 15)

TABELA: 1. Jedinstvo(GS)- 28 (-1), 2. Jedinstvo(B)- 25, 3. OFK Topličanin 25, 4. Gracko- 22, 5. Dinamo-jug- 22, 6. Plantaža 19, 7. SFK Morava- 19,  8. MIneralac-18, 9. Pusta reka- 18, 10. Sloga(Le)- 17, 11. Radan-16, 12. Svetlost- 16, 13. Kosanica(-1) – 16, 14. Jablanica- 16, 15. Nebeski Anđeli- 15, 16. Mladost 1959- 5, 17. Gračanica- 3, 18. Jastrebac (BL)- 1.

ZONA CENTAR 10 KOLO

Niš: Car Konstantin- OFK Napredak (AL)- 9:1

Ražanj: Bukovik- Mladost(Batu)-0:4

Belotinac: Naša krila 1936- Svrljig- 1:0

Pukovac: FK Pukovac- OFK Niš- 3:0

Žitkovac: Morava- Mladost(M)- 0:1

Gornji Matejevac: Jedinstvo- Zemljoradnik- 5:1

Orljane: FK Orljane- Radnički 2020-3:1

Niš: Palilulac- OFK Brzi Brod- 0:4

TABELA: 1. OFK Brzi Brod- 26, 2. Jedinstvo(GM) 22, 3. Mladost(M)- 22, 4. Naša krila 1936- 20, 5. Mladost(Bat)- 18, 6. Car KOnstantin- 17, 7. Pukovac- 17, 8. Orljane- 16, 9. Svrljig- 16, 10. Morava(Ž) -14, 11. OFK Niš- 13, 12. Palilulac-10, 13. Zemljoradnik -8, 14. Radnički 2020- 5, 15. Bukovik- 3, 16. OFK napredak 1953-3

 

ZONA ISTOK: 10 KOLO

Dimitrovgrad: Balkanski- Brodoremont – 7:0

Boljevac: Rtanj- Lužnica- 1:1

Zlot: OFK Zlot- Branik-2:2

Zaječar: Timok 1919- Tansko Rajić- 2:2

Pirot: Jedinstvo- Senjak – 3:2

Negotin: Hajduk Veljko- Bor 1919- 1:2

Slatina: OFK Slatina- OFK Knjaz-6:2

Bela Palanka: Rajko Mitić- Trebič-5:1

TABELA: 1. Timok 1919- 28, 2. Tanasko Rajić-28, 3. Bor 1919- 22, 4. Hajduk Veljko-20, 5. Jedinstvo(P)- 19, 6. Ratanj- 15, 7. Lužnica- 14, 8. Balkanski- 14, 9. Rajko Mitić- 14, 10. OFK Slatina- 14, 11. Branik- 13, 12. Brodoremont- 12, 13. FK Senjak- 6, 14. Trebič- 6, 15. OFK Zlot- 4, 16. OFK Knjaz- 2.

 

ZONA ZAPAD 10 KOLO

Despotovac: Sloga- Orlovi- 4:2

Varvarin: Temnić 1924- Juhor- 4:1

Sedlare: Mladi Borac- Rembas- 1:1

Trstenik: TrstenikPPT- Blagotin- 2:0

Kušiljevo: FK Kušiljevo- Vinogradar- 6:0

Jovac:Mladost-OFK Lugomir- 0:0

Aleksandrovac: Župa- Levač- 2:0

TABELA: Morava 1918(-1)- 27, 2. tEmnić 1924- 22, 3. TrstenikPPT- 21, 4. Župa- 19, 5. OFK Lugomir- 14, 6. Rembas- 13, 7. Kušiljevo- 12, 8. Mladi Borac- 12, 9. Sloga8D)- 12, 10. Vinogradar- 12, 11. Juhor- 10, 12. Mladost(J),-8,  13. Orlovi- 7, 14. Blagotin- 6. 15. Levač- 6,

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print