BOBIŠTE BOLJE OD BOŠNJAČANE

KUP FS JABLANIČKOG OKRUGA ¼   BOBIŠTE- JEDINSTVO (B) 3:2 ( 2:0)   Bobište: Gledalaca 200. Sudija: Nemanja Arsić ( Leskovac) 8. Strelci: M. Marković u 5, 31, Ž. Stoiljković u 57 za Bobište, P. Nastić u 57, F. Gligorijević u 64 min. Žuti kartoni: S. Micić, N. Cakić (Bobište), F. Gligorijević, N. Mirković ( Jedinstvo)   BOBIŠTE: A. Stamneković 7, S. Micić 7, F. Stojković 7, A. Ilić 7, M. Mitić 7, M. Stamneković 7, S. Janković 7,5, N. Cakić 7, F. Filipović 7, M. Marković 8, Ž. Stoiljković 7,5, ( L. Stoiljković-).   JEDINSTVO(B): P. Mišić 7, P. Cakić 7, N. Stojanović , V. Stojković 6,5, F. Gligorijević 7, P. Mitić 7, ( N. Mitrović 7), P. Nastić 7,5, M. Anđelković 6,5 ( N. Ivanović 6,5), N. Mirković 6,5, Vl. Zdravković 6,5, Mi. Zdravković 7. Igrač utakmice: Miroslav Marković Pitanje pobednika ovog duela već se najaviloposle prvog delaigre , kada su domaći sa dva pogotka taj period igre rešili u svoju korist. Centralna figura utakmice bio je bivši igrač bošnjačana Miroslav Marković koji je sa dva pogotka u samom počeku utakmice već u 5 minutu doveo Bobište u voćstvo, da bi isti igrač tu prednost udvostručio u 31minutu igre i sa tim rezultatom se otišlo na zalsuženi odmor, jer su i jedna i druga ekipa pružile svoj maksimum na terenu teškom za igru. U drugom delu utakmice u 57 minutu po jedan pogodak na obe strane za domaćina strelac je bio Ž. Stoiljković , dok za goste Perica nastić. Konačan rezultat na utakmici postavio je Filip Gligorijević u 64 minutu kada je smanjio rezultat na 3:2 koji je ostao aktuelan do kraja utakmice. Tako Bobište ide zasluženo u polufinale Kup takmičenja na teritoriji FS JO.