28. april 2024.

POPUFINALE KUPA JABLANIČKOG OKRUGA

RADAN- ČEKMIN 5:1( 3:1)

Lebane:  Gledalaca 300. Sudija: Dalibor Momčilović ( Leskovac) 8. Strelci: Miloš Stanković 9, 44, 80, Dodić 20(KU), S. Kostić 72(KU) za Radan, M. Kostić u 41 za Čekmin. Žuti kartoni: M. Stevanović ( Radan), S. Ilić ( Čekmin).

RADAN: Kocić 7, Milan Stanković 7,5, Krstić 7 ( Miljan Stanković-), Dodić 8 ( Vojinović 7), Cvetković 7,5 , Nastić 7 ( A. Ilić 7), M. Stanković 9, (Nikolić-), S. Kostić 8, Živković 7, Stevanović 7,5, M. Ilić 7,5 ( Milošević 7,5).

ČEKMIN: Jevtić 7, Ivanović 6, Pešić 6,5, Mitić 7, S. Ilić 6, Cekić 6, D. Stoiljković 6, M. Kostić 7, Đorđević 6, A. Stoiljković 6,5, Tasić 6 ( Stanisavljević 6).

Igrač utakmice: Miloš Stanković

Radan je u polufinalu Kupa Jablaničkog okruga ugostio Fk Čekmin i odličnom igrom do vrha napunio mrežu gostiju. Tako da

će najpre ormeriti snage 25 maja sa Srpskoligašem Slogom u Leskovcu i pobednik tog susreta sataće se u finalu sa GFK Dubočicom, a mesto  odigravanja biće naknadno  određeno.

Seriju pogodaka otvorio je centralna figura utakmice već u 9 mintu Miloš Stanković, da bi tu prednost udvostučio Dodić u 20 mintu iz opravdano dosuđenog kazeneog udarca. U samom finišu prvog dela još po jedan pogodak na obe strne. Najpre je u 41 minutu za goste strelac bio Marko Kostić da bi konačnih 3:1 u prvom delu igre postavio svojim drugim golom na utakmci Miloš Stanković u 44 minutu igre.

U drugom delu utakmice još dva pogotka domaćih igrača. Najpre u 72 minutu S. Kostić realizuje još jedan kazneni udarac za domaćina, da bi konačnih 5:1 postavio onaj koje i započeo seriju Miloš Stanković u 80 minutu igre.