PIROĆANCI PRAZNIH ŠAKA

SRPSKA LIGA ISTOK   PČINJA- RADNIČKI (P)- 2:1 ( 0:1)   Trgovište:Gledalčaca 150. Sudija: Pavle Grujić ( Niš) 7. Strtelci:Hristić u 55, i Arsenijević u 77 min. Za Pčinju, a Dušanić u 7 za Radnički(P). Žutikartoni: Dzonov. Mihajlović. Stajić, Smiljković ( Pčinja), Dimitrov, Petrović (Radnički).   PČINJA: Mihajović 7, Dzonov 6,5 ( Cvetković 7), Smiljković 7, Stajić 7, Milenković 7, Savić 7 ( N. Arsić-), D. Arsić 7, Arsenijević 8, Trajković 6,5 ( Manasijev 7), Hristić 7,5, Ćirković 7 ( Ilić 7).   RADNIČKI (P): Lešnjak 6,5, Petrović 6,5, Tošić 6, Dojkić 6,5, Dušanić 7, Stojanov 6, Kitanović 6, (Petrov 6), Petrović 6, Mančić 6,5, (Dimitrov 6), Colić 6,5 ( Stojev-), Čarapić 6.,5.   Igrač utakmice: Arsenijević Pobeda zlata vredna za domaćina, koja je izvojevana u drugom delu igre, kad su i postigli dva pobedonosna pogodaka. Gosti su u prvom delu već u 7 minutu došli u voćstvo pogtkom Dušanića , što je i bio rezultat prvog dela igre. U nastavku domaći su preokrenuli rezultat . Najpre je Hristić u 55 minutu u gužvi pred golom gostiju se najbolje snašao i usledilo je izjednačenje . Da bi odluku o pobedniku doneo u 77 minutu Arsenijević , pošto je skrenuo loptu u gol posle izvedenog slobodnog udarca Savića.