2. maj 2024.

SERIJA POBEDA SLOGAŠA SE NASTAVLJA

SLOGA(LE)- MINERALAC 4;2 ( 2;1)

Leskovac: Gledalaca 300. Sudija: Nikola Stojković ( Leskovac) 7.Strelci: S. Kostić 10, V. Ristić 13 (KU), V. Kostić u 50, V. Stamneković u 73 za Slogu, S. Mihajlović u 45(KU), Demič u 90 za Mineralac. Žuti karetoni: D. Đokić (Sloga),

SLOGA: L: Mitrović 7, V. Ristić 7, D. Đokić 7 ( D. Stanković-), A. Ilić 7, A. Stevanović 6,5,N. Kostić 7 ( S. Gajić-); A. Cekić 6,5, V. Mitić 6 ( N. Đokić 7), S. Jović 6,5 ( N. Stanković 6), S. Kostić 7, V. Kostić 7,5

MINERALAC: D. Stanković 6, B. Stamneković 6 ( J. Pavlović 6), S. Stevanović 6,5, K. Ristić 6 ( J. Mladenović 6), V: Antić 6, S. Mihajlović 7, I. Stojković 6, M. Milenković 6, B. Mitić 6, P. Bogdanović 6 ( N. Nikolić 6), A. Ranđelović 6 ( LJ. Demić 6,5),

Igrač utakmice: Vukašin Kostić

Ekipa Sloge nastavila je sa serijom pobeda, u prolećnom delu prvenstva i sedmom uzaastopnom pobedom u sedam odigranih kola, i nastavila seriju ka vrhu tabele. Već u 10 minutu pogotkom S. Kostića a zatim je prednost udvostučio u 13 minutu iz kaznenog udarca V. Ristić. Mineralac je u 45 minutu igre takođe iz kaznenog udarca i uneo malu neizvesnost. U konačan ishod meča. U drugom delu slogaši su sa dva pogotka poveli čak sa 4.1, da bi u samom finišu utakmice ekipa mIneralca pogotkom u 90 minutu preko rezerviste Demića koji je ublažio visok poraz i postavio ujedno konačan rezultat 4:2 za domaćina, koji su uknjižili novi tri boda i postali najuspešniji tim dosadašnjeg prolećnog dela prvenstva, sa dobrim izgledima da nastave sa dosadašnjom serijom pobeda.