30. april 2024.

OFK TOPLIČANIN – OFK SINĐELIĆ 0:1 (0:1)

PRIJATELJSKA FUDBALSKA UTAKMICA

Prokuplje: Gledalaca 200.     Sudija:  Nemanja MItrović(Prokuplje)               Strelc: Ajdarević  u 40min.

OFK TOPLIČANIN: Koković, Stojić, Paunović, Atansković., D. Stanković, D. Stojković, Kaličanin, Arsić, V. Stanković, A. Stanković, D. Radičević. Igrali su još: Kitić, N. Kitić, M. Jovanović, J. Jovanović, M. Božić, Koprivica, Stamneković, Marković, Drobnjak, Nikolić.

OFK SINĐELIĆ: Stoijljković, Ristić, Radenković, Jović, Cvetković, Ivezić, Arsenović,  Stojičić, Ikić,Stojkov ibć, Ajdarević. Igrali su još: Živković, Mršević, Marinković, Smiljković, Veličković, Andjelković, Milošević, M. Milošević, Dj. Stojanović, Mitić, Pešić.

Niški “orlići” su minimalnim rezultaom 0:1 pogtkom Ajdarevića u 40 minutu pobedili domaćeg OFK Topličanina u fer I korektnoj igri oba tima, kako to I priliči dobrim I starim sportskim prijateljima. Trenutak odluke useldio je u 40 minutu posle kardinalne grešeke Strojića u svom kaznenom prostoru kada je strelcu Ajdareviću poklonio loptu, kome nije bilo teško da svlada golmana domaćih. To se ispostavilo do kraja utakmice da je bio I konačan rezultat utakmice u Prokuplju.