MORAVA DUBOKA ZA PLANTAŽERE

SFK MORAVA- PLANTAŽA 4:2 ( 2:2)

Vladičin Han: Gledalaca 200. Sudija: Darko radenković (Leskovac) 7. Strelci: J. Draško 25, M. Stanijanović 39, L. Kitanović 48, A. Ilić u 90 za SFK Moravu, N. Krstić u 12, Ž. Dimitrijević u 15(KU) za Plantažu.Žuti kartoni: M. Aleksić, M. Stanijanović J. Draško(SFK Morava), S. Ignjatović, Z. Nikolić, A. Ilić (Plantaža). Crveni karton: J. Cvetanov u 78 min. ( Plantaža).

SFK MORAVA: N. Kostić 7, M. Aleksić 6,5( V. Kitanović 7), M. Stanijanović 8, L. Kitanović 7,5, D. Novković 7, A. Živković 7, M. Stajić 7, I. Šejić 6,5( L. Mladenović-), V. Velinov 7, J. Drško 7,5, S. Đorđević 7 ( P. Ilić 7).

PLANTAŽA M. Ivanović 6,5, Ž. Dimitrijević 7, M. Đokić 6,5, M. Stojanović 6, S. Stevanović 6,5 ( M. Stanković-), V. Đokić 6 ( M. Dimitrijević -), N. Prokopović 6, S. Ignjatović 6 ( N. Janković 6), Z. Nikolić 6 ( A. Ilić 6), N. Krstić 7J. Cvetanov 6.

Igrač utakmice: Marko Stanijanović

Još jedna pobeda Hančana ovog puta na svom terenu bili su bolji od Plantažere iz Donjeg Stopanja golovima u nastavku igre, dok je prvi deo utakmice završen egal(2:2) i pored toga što su gosti vodili sa 0:2 u prvih 15 minuta igre, domaći su poravnali rezultat još u prvom delu.

Seriju golova otvorili su gosti u 12 minutu pogotkom N. Krstića, da bi samo tri minuta kasnije tu prednost udvostručili iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca a strelac je bio Ž. Dimitrijević. Međutim do odlaska na odmor domaći su uspeli da anuliraju prednost gostiju i sa dva pogotka prvi deo sureta završe bez pobednika. Najpre se u strelce za domaće upisao J. Draško u 25 minutu, da bi M. Stanijanović posle odličnog prodora po desnoj strani L. Kitanovića postigao evro gol za izjednačenje.

U drugom delu već na samom početku u 48 minutu u strelce se upisuje L. Kitanović , posle odlične akcije i proigravanja od strane M.Stanijanovića.

Konačnih 4:2 usledili su u poslednjim minutama igre Živković je odlično uposlio rezervistu A. Ilića koji je savladao Ivanovića i tako samo overio zasluženu pobedu domaćina. V. STEVANOVIĆ