MEDVEĐANI PEVAJUĆI IZ KURŠUMLIJE

ZONA JUG   GRAČANICA- JABLANICA 1:3 ( 1:0)   Kuršumlija: Gledalaca 100. Sudija: Petar Milićević (Kruševac) 7. Strelci: M. Tansković u 38 za Gračanicu, V. Đorđević u 49, 59, 63(KU) za jablanicu. Žuti kartoni: M. Tanasković, I. Sekulić S. Redzepi ( Gračanica),D. Ibraimović, B. Mihajlović Slavko Rajčević ( Jablanica).   GRAČANICA: V. JorgićU. Stanković (N. Nedelković-), M. Trajković, S. Trajković J. Stojanović,(A. Tomić-), D. Stojanović I. Sekučić, S. Lazić8D. Micić 6), A. Cvetković P. TrajkovićF. Dimitrijević6), S. Redzepi (D. Zdravković-),   JABLANICA: Stamenković 7, G. Đokić 7,(Š. Sahiti-) Zaimi7,5, Ibraimović7, Janković7,5 Đorđević 9 (A. Krstić-), Stefan Rajčeviuć 7,M. Ivanović 7, B. Mihajlović7, Savić 7, Slavko Rajčević 7 (Papović-),   Igrač utaklmice: Veljko Đorđević   I pored toga što su domaćini u prvom delu utakmice bili bolji tim i zasluženo taj period igre rešili u svoju korist pogotkomM. Tanskovića u 38 minutu, u nastavku sureta gosti iz Medveđe su bili taj tim koji su diktirali tepo igre i postigli čak tri pogotka i rešili suret u svoju korist. Centralna figura i najbolji pojedinac na terenu je strelac “het trika” Veljko Đorđević i tako svom timu doneo vrednu pobedu sa gostovanja u Kuršumliji protiv Gračanice predstavnika drugog Kosova i Metogije. V. STEVANOVIĆ