BOJNIČANIMA NOVA TROJKA

ZONA JUG   PUSTA REKA- GRACKO 3:1 ( 1:1)   Bojnik. Gledalaca 200. Sudija: Luka Đokić 8 Vranje) 7. Strelci: Azirović u 34, V. Đikić u 63, Danijel Stanišić u 84(KU) za Pustu reku, D. Milićević u 32 za Gracko. Žuti kartoni: S. Krstić ( Gracko).   PUSTA REKA: Siniša Stanković 7 A. Ilić 7,Danijel Stanišić 7,5, A. Stanković 7,5, N. Jovanović 7, V. Ilić 7,V. Jović- ( M. Đikić 8) M. Đenić7, F. Azirović7,5, Dr. Stojčić7, N. Petrović 7.   GRACKO: A. Kovačević 7, I. Lazić 6,V. Todorović6, P. Mirković 6,5, U. Ristić 6,N. Krstić 6,5, D. Živić6,5, N. Rašić 6, D. Milićević 7, Mirković 6(S. Krstić 6) Denić – (I. Ivanović 6), Igrač utakmice: Vladimir Đikić Gosti su u prvom delu sureta odlolevali napasima domaćih i bili ravnopravan protivnik na terenu. Čak su u 32 minutu prvi došli u voćstvo pogotkom D. Milićevića. Međutim radost gostiju trajala je kratko samo dva minuta kasnije F. Azirović je poravnao rezultat na 1:1 , što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom delu utakmice još dva pogotka domaćih za još jednu vrednu pobedu. Potpuni preokret usledio je u 63 minutu pogotkom rezerviste Đikića kom eje ovo prvenac u dresu bojničana. Konačnih 3:1 usledili su u 84 minutu kada je strelac drugog gola Đikić oboren u kaznenom protoru gostiju , a siguran izvođač naj strožije kazne bio je Danijel Stanišić i postavio konačan rezultat. Još jedn avredna pobeda domaćina na svom ternu u igri sa dobrim gostima sa Kosova i Metohije koji suse publici u Bojniku predtsavili kao dobar tim. V. STEVANOVIĆ