KOSANICA DUBLJA OD PUSTE REKE

OFK KOSANICA- PUSTA REKA 4:2 (1:2)

Kuršumlija. Gledalaca 200. Sudija: Petar Milićević ( Kruševac) 7. Strelci: P. Mladenović u 37, 57 (KU), 68, M. Petrović u 80 min. Za OFK Kosanicu. . V. Jović u 5, N. Petrović u 8 za Puzstu reku. Žuti kartoni: B. Šejić , M. Popović, M. Lapčević ( OFK Kosanica), P. Vidojević, Danijel Stanišić, (Pusta reka).

OFK KOSANICA: B. Šejić 8, S. Đorđevižć 7. U. Vukojičićž 7P: Lazarević 7, P. Ilić 7, N. Arsić 7, Čomić 7, (Lj. Vučković 7), U. Simić 7, P. Mladenović 9, M. Popović 7,5, M. Lapčević 7. (Lj. Miljković-),

PUSTA REKA: A. Cenić 6 ( V. Đikić 6), P. Vidojević 7, L. Petrović 6,5, Danijel Stanišić 7, A. Stanković 7, A. Jovanović 6,5, V. Ilić 6, V. Jović 7, D. Stojčić 6,5, N. Petrović 7.

Igrač utakmice: Predrag Mladenović

Kvalitetna fudbalsla prestava u kojoj su viđen ačak šest pogodaka i u fer i korektnoj igri oba ti ma domaćin je zasluženo slavio pobedu. Gosti su počeli furiozno i čitavo prvo poluvreme bio bolji tim na terenu . Već u 5 minutu su prvi došli u voćstvo pogotkom V. Jovića, da bi samo tri minuta ksnije tu prednost udvostručili . Najbolji pojedinac n autakmici trostruki strelac P. Mladenović je u 37minutu smanji prednost gostiju i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu domaćin je bio daleko bolji tim na terenu i sa tri pogotka krunisao zalsuženu pobedu. Najpre je u 57 iz kaznenog udarca P. Mladenović poravnao rezultat da bi isti igrač u 68 minutu doneo potpunu preokret u korist domaćina. Konačnih 4:2 postavio je evro golom M: Petrović u poslednjim minutama utakmice i svom timu doneo pobedu od dva gola razlike.