PIROĆANCI PEVAJUĆI IZ ZLOTA

ZONA ISTOK   OFK ZLOT- JEDINSTVO (P)1:3 ( 1:2) Zlot. Gledalaca 100. Sudija: Mladen Vasiljković ( Knjaževac ) 7. Strelci: A. Derviš u 41(KU) za OFK Zlot, L. Vasov u 18, A. Stojanović u 31, V. Matejić u 77 min. Za Jedinstvo(P). Žuti kartoni: N. Matoviuć (Zlot), M. Nikolov ( Jedinstvo ).   OFK ZLOT: Urošević 6, Jović 5,5 ( M. Krstić 6), B. Dimitrijević 6, N. Todorović 5,5 ( S. Balašević-), M. Strainović 6 ( N. Matović 6,(A. Bakić 6), N. Arizanović 6, S. Lukić 6 ( A. Strahinjić 6,5), M. Lukić 6, U. Đurđević 6 A. Derviši 7 ( V. Vesić 6).   JEDINSTVO (P): Đ. Đorđević 7, M. Nikolov 7 ( B. Mitić-), R. Petrović 7, S. Sokolov 7, V. Matejić 7,5, M. Cvetković 7, U. Dzunić 7 ( N. Matejić 7), A. Stojanović 7,5, (M. Ivanbović-), L. Vasov 7,5, B. Kostić 7. Igrač utakmice: V. Matejić Na premijeri u Zlotu fudbaleri Jedinstva iz Pirota bili su bolji tim od domaćina čitavog toka susreta i zasluženo kući u Pirot nose sva tri boda potpuno zasluženo. Već u 18 minutu gosti su pogtkom L. Vasova prvi došli u voćstvo, da bi A. Stojanović u 31 minutu matrijalizova terensku inicijativu gostiju iz Pirota i udvostručio rezultat. U samom finišu prvog dela utakmice domaći su uspeli da postignu taj jedini počasni pogodak u 41 minutu iz kaznenog udarca i sa rezultatom 1:2 se otišlo na odmor. U drugom delu obazriva igra gostiju koji su strpljivo čuvali stečenu prednost iz prvog dela utakmice, da bi u 77 minutu postigli i treći pogodak preko V. Matejića , što se do kraja utakmice ispostavilo da je to bio konačan rezultat utakmice. Tri vredna boda gostiju koji su ih osvojili potpuno zasluženo.