LESKOVČANI POKORILI „ANĐELE“

ZONA JUG   SLOGA(L)- NEBESKI ANĐELI 2:0 (1:0)   Leskovac: Gledalaca 300. Sudija: Miloš (R) Marković (Kruševac) 8. Strelci: Saša Jović u 1 min, A. Cekić u 82 min. Žuri kartoni: N. Stojković (Sloga), S. Mirdzić, N. Stojanović, A. Radivojević (Nebeski Anđeli),   SLOGA(L): L. Mitrović-, V. Ristić 7, D. Đokić 8,(M. Profirović-), A. Ilić 7,5,(Đ. Stanković-), N. Stojković 7, N. Kostić 7,(V. Stamenković-), A. Cekić 7,5, N. Stojanović 7, (M. Aleksić-), S. Jović 7, S. Kostić 7,(L. Branković-), V. Kostić 7   NEBESKI ANĐELI: S. Mirdzić 7, M. Ristić 7, S. Ignjatović 6,(M. Kostov-), A. Vasiljević 6,5), V. Trajković 6, O. Cvetković 6,(A. Stojković 6), N. Mladenović 6,(M. Ristić 6); N. Stojanović - , P. Petrović 7, N. Cvetković 6,(Al. Stojković-), A. Radivojević 7, (M. Jovčić-), Igrač utakmice: Dimitrije Đokić   Vredna pobeda pulena trenera Miodraga Đorđevića na otvaranju prolećne sezone po dno Hisara u duelu sa Nebeskim Anđelima . Već u prvom minutu ( 30 sekunda) meča izvanredan pas Stefana Kostića prema mIljanu (M) Stankoviću na koga nepropisno startuje golman gostiju Stefan Mirdzić i sudija ispravno pokazuje na belu tačku. Siguran realizator kaznenog udarca bio je golgeter Sloge Saša Jović, i rano voćstvo domaćina. U 11-om minutu igrač Stojanović nesportsku reaguje na sudisku odluku i opravdano dobija crveni karton. Usledili su učestali napadi Slogaša , niz povoljnih prilika za postizanje drugog pogotka, ali je golman Mirdzić bio na visini zadatka, i spasao svoj tim visokog poraza. U 83 minutu pada konačna odluka o pobedniku. Izvanredna akcija slogaša, S. Kostić izvanredno upošljava V. Kostića koji kao na tacni upošljava A. Cenića koji stavlja tačku na ovaj susret . Poseban utisak na ovaj susret dala je sudiska trojaka sa glavnim sudijom Milošem (R) Markovićem na čelu sa višeg ranga takmičenja -Srpske lige- istok koja je ovaj posao obavila besprekorno.