JAGODINCI PRAZNIH ŠAKA U POPOVCU

SRPSKA LIGA- ISTOK   BUDUĆNOST – GFK JAGODINA 2:0 (1:0) Popovac: Sportski centar “ Oliver Jevtić” Gledalaca 300. Sudija: Stefan Pešić ( Leskovac) 8. Strelci: Kocić u 45, Andrejić u 75 min. Žuti karton: Nikolić ( Budućnos).   BUDUĆNOST: S. Đorđević 7, Mitković 7, Galić 7 ( Lazić-), Ristić 7, Petrović 7, Kocić 7,5, Aranđelović 7, (Andrejić 7,5), Bogdanović 7, L. Đorđević 7 ( (Prvulović-), Miletić 7 (Pejčić-), Nikolić 7.   GFK JAGODINA: Ilić 7, Đorđević 6, (Zdravković 6), Todorović 6,5, Ćupić 7, Jovanović 6,5, Janković 6, Trajković 6,5, (Krstić 6,5), M. Nikolić 6), Rangelov 7, N. Nikolić 7, Tasić 6 ( Miletić 6) Igrač utakmice: Andrejić Mlada ekipa iz Popovca je nadvisila sebe i zasluženo pobedila favorizovane goste iz Jagodine, koji suse predstavili u bledom izdanju. Viđeno j eu oba dela po jedan pogodak, taman toliko dovoljno za nova tri boda domaćina. U prvom delu sve do 45 minuta nije bilo golova, kada su pomislili svi da će se na odmor otići bez golova pogodak je psotigao Kocić i svoj tim odveo na poluvreme sa golom prednosti. U drugom delu prednost je udvostručena u 75 minutu igre a strelac je bio rezervisa Andrejić , koji overio pobedu svog tima, i pokazao kvaitet na terenu i ako je ušao kao rezervista.