26. april 2024.

ŠTOFARI SE RAZIGRALI U NASTAVKU

SRPSKA LIGAISTOK

JEDINSTVO(P) –VLASINA 4:1 (0:1)

Paraćin: Gledalaca 200. Sudija: Nenad Đorđević(Bor) 7. Stelci: J. Ristić 64, Milan Jovanović u 66, Petrović u 74, Žurkić u 87 za Jedinstvo, L. Marković u 45 za Vlasinu. Žuti karton: Tošić(Jedinstv)

JEDINSTVO: M. Mladenović 7, J. Jovanović 7, Lazić 7, Aranđelović 7, Ristić 6 ( Crnojački 6), Novaković 7, N. Petrović 7, M. Jovanović 6 ( Vasić-), M. Radovanović 6,5, Tošić 6 ( Žurkić 7), M.Petrović 7

VLASINA: Ivanović 6, Petrov 6, Pekić 6, Marinković 6,5, Dojčinović 6,5, Marković 6 ( Jemović 6), Petrović 6 (I. Stojanović 6), Stanković 6 ( Stojanović 6, Milić 6, Smiljković 6, Nikolić 6.

Igrač utakmice: Jovan Ristić

Prvi deo utakmice gosti iz Vlasotinca boljom i organizovanojom igrom rešili su u svoju korist pogotkom L. Markovića pre saamog odlaka na odmor i u tom trenutkuse činilo da će Jedinstvo teško doći do pobede. Međutim u nastvaku su zaigrali kao preporođeni i čak četri puta primorali Ivanovića da vadi loptu iz mrežu. Seriju pogodaka otvorio je J. Ristić u 64 minutu, samo dva minuta kasnije prednost je udvostučio Milan Jovanović, i preokrenuo rezultat u  korist   svoga tima . Novi pogodak za visoko voćstvo od 3:0  delo je strelca  Petrović u 74 minutu igre . Konačnih 4:1 postavio je rezervista Žurkić u 87 minutu i tako su domaći visoko porazili goste iz Vlasotinca, što tako nije izgledalo posle prvog dela igre , jer su imali minimalno voćstvo.