28. mart 2024.

PUSTA REKA- BUDUĆNOST (O) 2:0 (0:0)

Bojnik: Gledalaca 200. Sudija: Jovan Bojičić ( Niš) 8. Stelac: Stanišić u 78, 81 min. Žuti kartoni: A(G) Stanković, M. Stoićić, A/Z) Stanković, M. Petrović ( Pusta reka),

PUSTA REKA: S. Stanković 7, M. Petrović 7, Arsić 7, A(Z) Stanković 7, M: Stojičić 7, Jovanović 7, M. Petović 6 ( D. Wstojićić -), A(G) Stanković 7 ( Nikolić 7), Ilić 7,5, Vidojević 7,5 Stanišić 8.

BUDUĆNOST: A. Stoiljković 7, Cvetković 6, M. Stoiljković 6, Kocić 6, Petrović 6, Đokić 5,5, Milenković 6, Petrović 6, Nikolić 5 ( Jovanović 6), Stojanović 6, Z. Milenković 6.

Igrač utakmice: Danijel Stanišić

U prvom delu utakmice nije bilo golova, mada su domaći bili ti koji su diktiirali tempo igre. U drugom delu utakmice sve je odlučeno za samo tri minuta. Centralna figura utakmice bio je Dalijel Stanišić koji je sa dva pogotka sačuvao svom timu lidersku poziciju na tabeli.

Prvi pogodak je postigo izvrednim udarcem  iskosa sa desne strane. Konačih 2:0  samo tri minuta kasnije kada je na odbijenu loptu golmana gostiju šutirao glavom i po drugi put primorao golmana gostiju da vadi loptu iz mrežu.

Dobra fudbalska predstava lidera na tabeli i dobra najava pred naredni derbi u Nišu na Panteleju sa ekipom OFK Niša.