26. april 2024.

PIROĆANCI BOLJI OD “HAJDUKE”

SRSKA LIGA-ISTOK

HAJDUK VELJKO – RADNIČKI (PI) 1:2 ( 0:0)

Negodin: Gledalaca 250. Sudija: Igor Rajković ( Despotovac). Strelci: A. Trajković u 84 za Hajduk Veljko, M. Radivojević u 58 , 90min. za Radnički (P). Žuti kartoni: Knežević , Palurović, Stojković( Hajduk Veljko), Gajić, Radivojević ( Radnički)

HAJDUK VELJKO: Drašković 6, Manov 6 ( Milošević-), Knežević 6, Milovanović 6 ( Nikolić 6), Petrović 6,5, Palurović 6, Trajković 7, Stojković 6, Rusić 6,5, Puljecović 6, Anđelković 6 ( N. Prvulović 6).

RADNIČKI (P): Stoiljković 7, Stojanov 7, B. Mančić 7, Petrović 7, Gajić 7, N. Mačić 6 ( Stamenković 6), Dojkić 6,5, Radivojević 8, ( Stojković-), Stojanović 6,5 ( Tošić-), Sekulić 6,5, Ristov- ( Igić 6,5).

Igrač utakmice: M. Radivojević

U prvom delu utakmice nije bilo golova, i sva tri pogotka viđena su u drugom delu sa uzbudljivom završnicom susreta.

Prvi u voćstvo došli su gosti u 58 minutu preko najbojleg pojedinca na utakmici dvostrukog strelca Radivojevića, da bi u finišu usledila prava drama i viđen je po jedan pogodak na obe strane.

Najpre je u 84 minutu Trajković poravnao rezultat na 1:1 i činilo se da će se utakmica završiti bez pobednika. Međutim na sceni ponovo stupa Radivojević i u poslednjim trenutcima igre postiže pogodak i svom timu donosi vrednu pobedu na gostovanju u Negotinu.