26. april 2024.

OZREN ZA ALASE PRENIZAK

ZONA ISTOK

BRODOREMONT – OZREN 3:0 ( 3:0)

Kladovo: Gledalaca 100. Sudija: Stefan Ćirić ( Pirot9 7. Strelci: Lazić u 1, Čokenjalović u 15, Krstić u 30 min. Žuti karton: Lazić (Brodoremont).

BRODOREMONT: Matejević 7, Popović 7, Stojanović 7, Lazić 6 ( A. Petrović 6,5), Živković 7, Šćekić 7, Čokenjalović 7 ( Savović-), Krtsić 7, D. Petrović 7, Otašević 6 ( Pavlović 6), Jovanović 6 ( Mašanović 6,5),

OZREN: Petrović 6. Ivanović 6, Aleksić 6, lazarević 6, Kocić 6, Zemljak 6, 5, Janković 6, Kuzmanović 6,5, Živanović 6, Pešić 6.

Igrač utakmice: Krstić

Sve je rešeno u prvom delu igre kada su  „ alasi“ postigli sva tri pogotka i rešili pitanje pobednika. Prvi pogodak već u 1 minutu iz prve akcije na gol gostiju postigo je Lazić. Prednost je udvostručio u 15 minutu Čokenjalović, da bi konačnih 3:0 postaviou 30 minutu Krstić.

U drugom delu nije bilo golova igralo se uglavnom na sredini terena bez pravih prilika ni pred jednim ni pred drugim golom.