19. april 2024.

„HAJDUCI“ BROJALI DO TRI

SRPSKA LIGA-ISTOK

HAJDIK VELJKO – REMBAS  3:0 ( 2:0)

Negotin: Gledalaca 300. Sudija: Miloš Grujičić(Kragujevac) 7. Strelci: Rusić u 5, 45, Trajković u 83 min. Žuti kartoni: Aksentijević, D. Nikolić (Hajduk Veljko), Milutinović(Rembas).

HAJDUK VELJKO: Drašković 7, Milić 6 ( Nikolić 6,5), Manov 7 ( Prvulović 7), Aksentijević 7, Petrović 7, Milošević 7, Trajković 7,5, Stojković 7, Rusić 7 ( Milovanović-), Anđelković 6 ( Puljezović 6,5), Knežević 7.

REMBAS: Marunić 6, Dimitrijević 6, Milutinović 6, Đorđević 6, Milošević 6, (Nešić-), Đorđević 6 ( Ljubisavljević 6), Bogdanović 6, Miloradović 6 ( Marković 6), Vučuć 6 ( Obradović -), Deljanin 6 ( Angelski -), Lapčević 6,5.

Igrač utakmice: Rusić

Sigurna i vredna pobeda domaćin au duelu sa jednim od kandidata za ipadanje, pa je pobeda u neku ruku dvostruko vredna. Sve je rešeno u prvom delu utakmice kada je najbolji pojedinac na utakmici Rusić postigao dva pogotka u mreži gostiju iz Resavice. Već u 5 minutu po prvi put se upisao u strelce, da bi na isteklu poslednjeg minuta prvog  dela utakmice prednost udvostručio, i sa tim rezultatom mse otišlo na zasluženi odmor koji su domaći igrači zaslužili.

U nastavku tek u samom finišu , tačnij eu 83 minutu konačnih 3:0 n autakmci postavio Trajković i tako overio visoku pobedu svom timu u borbi za opstanak.