29. april 2024.

DRUGA ZA REDOM TROJKA BRZOBROĐANA

SRPSKA LIGA-ISTOK

OFK BRZI BROD- TIMOČANIN 1:0 ( 0:0)

Brzi Brod: Sudija: Nemanja Mitrović (Prokuplje) 7. Strelac: Nikola maraković u 70. Min. Žuiti kartoni: P. Kostić, V. Đorđević (OFK Brzi Brod),A. Stamneković, M. Stojanović, J. Milošević (Knjaževac).

OFK BRZI BROD: S. Ilić 7, F: Stanković 7, Anđelković 7, Kostić 7, Kostadinović 6 ( Okićić 7), Cvetanović 7 ( Marinković 7,5), Jemović 7 ( Janković-), Stojanović 7 ( M. Stamneković 7), Jovanović – (Đorđević 7).Milenković 7, Stameneković 7.

TIMOČANIN: Nakić 6, Milojković 6 ( Ranđelović 6), Kojić 6, Zdravković 6, Stanković 6, I. Stojanović 6 ( Milošević 6), A. Stamenković 6, V. Stojanović 6, Zlatković 6, Babić 6, M. Stojanović 6.

Igrač utakmice: Marinković

Droga uzastopna pobeda minimlanim rezultaom (1:0)  može se reći kao više nego uspešan start novajlije među srpskoligaše. U prvom  delu nije bilo golova. U drugom poluvremenu sve do 70 minuta nije bilo golova kada je pitanje pobednika rešio rezervista Marinkovićkada nisu mogli satrteri,  i svom timu doneo zlata vrednu pobedu  . Dve utakmice jedna na gostovanju druga kući uneće samopouzdanje  novajliji u nastavku prvenstva, da pružaju još bolje fudbalske partije-