“BRODARI” POTONULI U PIROT

ZONA ISTOK   JEDINSTVO- BRODOREMONT 4:1 ( 2:0)   Pirot: Glledalaca 200. Sudija: Jovan Petković ( Zaječar) 7. Strelci: U. Dzunić u 10, 24, M. Ivanović u 50, 87 za Jedinstvo, M. Rašković u 58 za Brodoremont. Žuti kartoni: M. Cvetković (Jedinstvo),   JEDINSNSTVO: B. Đorđević 7, P. Petković 7, U. Dzunić 8, ( B. Mijić 7), R. Petrović 7, M. Cvetković 7 ( V. Ćirić 7), S. Sokolov 6,5 ( V. Zlatković 6,5), M. Nikolić 6,5 ( D. Bošković 7, N. Rančić 7, A. Stojanović 6,5, L. Vasov 7, B. Kostić 7 ( M. Ivanović 8).   BRODOREMONT: A. Grozdić 6, M. Turanović 6, M. Milenković 6, L. Pejkić 6, L. Falčić 6, M. Rašević 7, A. Mustidželović 6,5, D. Urgujanović 6, Z. Otšević Igrač utaklmice: Uroš Dzunić   Fudbaleri iz Kladova u Pirot su doputovali sa devet igrača i tako odigrali čitav tok susreta. Domaćin nij emnogo uložio truda da dođe do pobede. Rutinskom igrom postigli su po dva pogotka u oba dela igre, dok su gosti uspeli da postignu i počasni pogodak i tako ublaže visok poraz, koji j emogao biti mnogo veći da je domaćin uložio više truda i znanja. Već u 10 minutu U. Dzunić je načeo mrežu gostiju, da bi isti igrač u 24minutu tu prednost udvostručio, što je i bio rezultat prvog dela utakmice. U drugom delu još dva pogotka u mrežu oslabljenih brojčano gostiju postigo je rezervista M. Ivanović u 50 i 87 minutu. Pri rezultatu 3:= za domaće gosti su preko M. Raševića postigli počasni pogodak, ali je to bilo premalo da se nešto ozbiljnije učini, niti su imali moći za to.