“ORLIĆI” U VISOKOM LETU

SRPSKA LIGA- ISTOK   RADNIČKI(P)- OFK SINĐELIĆ 1:2(0:1)   Pirot: Gledalaca 400. Sudija: Nenad Đorđević ( Bor9 7. Strelci: Ž. Dimitrov u 76 za Radnički, N. Petković u 45+2, A. Stamneković u 89 (KU) za OFK Sinđelić. Žuti karton: M. Topalović ( OFK Sinđelić)   RADNIČKI (P): S. Lešnjak 6,5, F. Stojanov 6,5, A. Antić 6,5, (M. Davidović 6,5), A. Petrović 7, A. Ristić 6,P. Bogdanović 6,5), B. Dojkić 6,5, Ž. Dimitrov 6,5, D. Ristov 6,5,(Đ. Mitov 6), 6), M. Kamenović 7,Đ. Colić 7 A. Dušanović 6.   OFK SINĐELIĆ: M. Stefanović 7,5, V. Čarapić 7 (L. Stojković 6,5), M. Topalović 7, M. Jović 7,5, A. Cvetković 7, M. Ivečić 7, A. Stojković 7, P. Ikić 7 ( N. Petković 7,5), L. Petrović 6,5 ( H. Ajdarević 7), D. Radenković 6,5, N. Todorović 6,5 ( A. Stamneković 8), Igrač utakmice: A. Stamenković Još jedna gorka pilula za tim iz Pirota na svom terenu. Poraženi su od Niške “orliće” koji su do pobede došli u poslednjm minutama igre iz kaznenog udarca. Igralo se ravnopravno ali u timu Radničkog se izgleda oseća da sus ve šanse za osvajanje prvog mesta potonule. Prvi deo igre gosti su rešili u svoju korist pogotkom u nadoknadi vremena a strelac je rezervisata N. Petković. U drugom delu domaći su zaigrali angažovanij ei u 76 minutu stigli do poravnjanja rezultata pogotkom Ž. Dimitrova. I kada su svi na stadionu pomislili da će se utakmica završiti podelom plena, domaći su u 89 minutu skrivili kazneni udarac kojeg je izveo takođe drugi rezervista A. Stamneković i postigao pogodak za tri vredna boda svom timu na izuzetno neugodnom gostovanju dojučerašnjem kandidatu za titulu prvaka i tako povećali svoj bodovni saldo.