DA SE ZNA KO JE STARIJI

SRPSKA LIGA ISTOK   TRAYAL- JEDINSTVO 1936 - 3:0 (3:0) Kruševac: Gledalaca 400. Sudija: Nemanja Mitrović ( Prokuplje) 8. Strelci: B. Simić u 3, D: Punuševac u 8, I Dragićević u 44 (autogol). Žuti kartoni: M. Đorđević (Trayal), N. Milosavljeć, I. Dragićević (Jedinstvo)   TRAYAL: A. Simić 7, D. Punoševac 7,5, N. Spasojević 7, P. Vojinović 7 ( S. Jevtić 7), M. Đorđević 7,5, F. Đurović7 ( M. Radivojević 7), L. Nikolić 7 ( D. Milenković 7), A. Kostić-Milutinović 7, ( N. Jovanović 7), U. Rašković 7, B. Simić 8, F. Gogić 7 ( O. Jović 7).   JEDINSTVO 1936: N. Jovanović 6,5, N. Milosavljević 6,5, N. Gašić 7, Đ. Pavlović 6, B. Stojanović 6 ( N. Jovanović 6,5), I. Dragićević 6, Đ. Ivljanin 7, j. Denić 6, ( Č. Vujčić 6), M. Savić 6 ( M. Kostić 6), J. Vidojević 6,5 ( B. Radojković 6), Đ. Kostić 6 ( N. Danilović 6,5) Igrač utakmice: Bratislav Simić Pobeda lidera jesenjeg dela prvenstva koju su rešili još u prvom delu utakmice sa tri pogotka, tako da su u drugom delu igre mreže mirovale. Već u 3 minutu mladi B. Simić je doveo domaćina u voćstvo , da bi samo pet minuta kasnije tu prednost udvostručio iskusni D. Punoševac. Konačnih 3:0 je delao autogola igrača Jedinstva Đ. Ivljanina u 44 minutu igre, što je i bio konačan rezultat na utakmici.