BRATSKA POBEDA GORNJOSTOPANJČANJA

ZONA JUG

JEDINSTVO /GS)- PUSTA REKA 2:1( 1:1)

Gornje Stopanje: Gledalaca 250. Sudija: Nikola Ničić ( Vranje) 7. Strelci: V. Stefanovića u 25 i S. Stefanovića u 83 min za Jedinstvo, Danijel Stanišić u 24 za Pustu reku. Žuti kartoni: S. Stefanović ( Jedinstvo), N. Petrović ( Pusta reka).

JEDINSTVO: B: Aleksić 7, Ž.. Aleksić 7, V. Stefanović 7,5, S. Marinković 6,5 ( D: alenpijević 6,5), S. Marinković 6,5( D. Stojanović 6,5), D. Dimitrijević 7, I. Trajković 7, D. Blagojević 7 ( M. Ristić-), D. Stefanović 7, S. Stefanović 7,5.

PUSTA REKA: V. Đikić 6,5, P. Vidojević 7, A. Ilić 6,5, Danijel Stanišić 7, M. Stojković 6,5, N. Jovanović 6,5, V. Ilić 6 ( S. Stanković 6), V. Jović 6,5, F. Azirović 6,5, D. Stojčić 7, N. Petrović 7.

Igrač utakmice: Veljko Stefanović

U komšiskom derbiju zaslužena minimalna pobeda domaćina u kojoj su strelci bili braća Veljko i Stefan Stefanović i svom timu doneli na konto još tri vredn aboda ove jeseni. U prvom poluvremenu vodila se velika borba na sredini terena da bi gosti prvi došli u voćstvo posle jednog kontranapada preko Danijela Stanišića

. Samo minut kasnije na idealan centaršut Stefana Stefanovića Veljko Stefanović poravnava rezultat na 1:1 i sa tim rezultatom se odlazi na zasluženi odmor. U drugom delu utakmice posle nekoliko poluprilika domaćih Stefan Stefanović u 81 minutu u potpunosti preokreće rezultat u korist domaćina i postiže pogodak , posle odličnog solo prodora i tako postavio konačnih 2:1 za domaćina.