“BELE CRKVE” PORAŽENE U POŽAREVAC

Požarevac: Gledalaca 100. Sudije: Srđan Mihajlović ( Ub), 7Jovan Filipović ( Kraljevo) 7, Radoslav Milenković ( Mladenovac) 7. Strelci:N. Pajić u 4, 31, U. Tošić u 17, V. Simić u 26, 39 min. Za KMF Požarevac, M. Popović u 10, 32, M. Mijajlović u 25 min. Za KMF Bele Crkve. Žuti kartoni: U. Novaković, V. Simić, N. Simić ( KMF Požarevac).

KFM POŽAREVAC: U. Novaković 7, U. Tošić 7,5, M. Jeremić 7, N. Pajić 8, V. Simić 8—M. Todosijević 7, N. Bundalo 6,5, A. Dalić 6,5, N. Gostojić 7, A. Drakuluć 7, L. Jonjić 7, S. Mirković7, A. Ćirić 7, N. Simić 6,5.

KFM BELE CRKVE: D. Miljković 7, M. Popović 8, M. Mijajlović 7.5. D. Radosavljević 7, J. Jovanović 7— B.Ilić 7, G. Milošević 7, V. Kocić 7, I. Zdravković 7

Igrač utakmice: Vladimir Simić

Kuršumlijčani su tek u trećem kolu drugog dela prvenstva ,  osetili gorčinu poraza, ovog puta na gostovanju u Požarevcu sa istoimenoj ekipi , koja je bila bolja za dva pogotka, po jedan u oba dela igre.

Domaći su već u 4 minutu nagovestili pobedu pogotkom N. Pajića, da bi gosti već u 10 mintu preko M. Popovića poravnali rezultat na 1:1. Igrao se 17 minut kada su domaći po drugi put n autakmici došli u voćstvo a strelac drugog pogotka je U. Tošić i sa rezultatom 2:1 se otišlo na zasluženi odmor, posle dobre igre jednog i drugog tima. Gosti u 25 minutu stižu po drugi put do izjednačenja u 25 minut pogotkom M. Mijajilovića.

Samo minut kasnije doćaći po treći put dolaze u voćstvo (3:2) da bi u 31 minutu tu prednost povećali na dva pogotka (4:2) ali samo minut kasnije u 32 M. Popović svojm drugim golom na utakmicismanjuje prednost na jedan pogodak (4:3) prednosti domaćina. Konačnih 5:3 i pobedu domaćina psotavlja u 39 svojim drugim golom na utakmici V. Simić i svom timu donosi vrednu pobedu u igri sa vrlo dobrom ekipom iz Kuršumlije.