“BELE CRKVE” PORAŽENE U POŽAREVAC

Požarevac: Gledalaca 100. Sudije: Srđan Mihajlović ( Ub), 7Jovan Filipović ( Kraljevo) 7, Radoslav Milenković ( Mladenovac) 7. Strelci:N. Pajić u 4, 31, U. Tošić u 17, V. Simić u 26, 39 min. Za KMF Požarevac, M. Popović u 10, 32, M. Mijajlović u 25 min. Za KMF Bele Crkve. Žuti kartoni: U. Novaković, V. Simić, N. Simić ( KMF Požarevac). KFM POŽAREVAC: U. Novaković 7, U. Tošić 7,5, M. Jeremić 7, N. Pajić 8, V. Simić 8---M. Todosijević 7, N. Bundalo 6,5, A. Dalić 6,5, N. Gostojić 7, A. Drakuluć 7, L. Jonjić 7, S. Mirković7, A. Ćirić 7, N. Simić 6,5. KFM BELE CRKVE: D. Miljković 7, M. Popović 8, M. Mijajlović 7.5. D. Radosavljević 7, J. Jovanović 7--- B.Ilić 7, G. Milošević 7, V. Kocić 7, I. Zdravković 7   Igrač utakmice: Vladimir Simić   Kuršumlijčani su tek u trećem kolu drugog dela prvenstva ,  osetili gorčinu poraza, ovog puta na gostovanju u Požarevcu sa istoimenoj ekipi , koja je bila bolja za dva pogotka, po jedan u oba dela igre. Domaći su već u 4 minutu nagovestili pobedu pogotkom N. Pajića, da bi gosti već u 10 mintu preko M. Popovića poravnali rezultat na 1:1. Igrao se 17 minut kada su domaći po drugi put n autakmici došli u voćstvo a strelac drugog pogotka je U. Tošić i sa rezultatom 2:1 se otišlo na zasluženi odmor, posle dobre igre jednog i drugog tima. Gosti u 25 minutu stižu po drugi put do izjednačenja u 25 minut pogotkom M. Mijajilovića. Samo minut kasnije doćaći po treći put dolaze u voćstvo (3:2) da bi u 31 minutu tu prednost povećali na dva pogotka (4:2) ali samo minut kasnije u 32 M. Popović svojm drugim golom na utakmicismanjuje prednost na jedan pogodak (4:3) prednosti domaćina. Konačnih 5:3 i pobedu domaćina psotavlja u 39 svojim drugim golom na utakmici V. Simić i svom timu donosi vrednu pobedu u igri sa vrlo dobrom ekipom iz Kuršumlije.