28. april 2024.

Uspešna premijera Radana

ZONA-JUG

RADAN- PUSTA REKA 3:1 ( 1:0)

Lebane. Sudija: Aleksandar Mladenović ( Bojanovac) 8. Strelci: V. Stanković u 45 (KU), Miliš Stanković 54, Vojinović 88 za Radan, Miljan Stojanović u 75 za Pustu reku. Žuti krtoni: Stoiljković, V. Stanković, Ilić, M. Stanković, M. Stevanović, za Radan, L. Petrović, N. Jovanović Stepanović ( Pusta reka).

RADAN: Kocić 7, Stoiljković 7, I. Petović 6,5, (Vojinović 7), M. Stanković 7,5, Močošević 7,5, Cvertković 7,5, V. Stanković 7,5 ( Ilić 7), Nastić 7, D. Nikolić-), M. Stanković 8, Dodić 7,5, Stevanović 7.

PUSTA REKA: S. Stanković 6, L. Petrović 6,5, Dinić 6 ( Stoiljković 6), Stojčić 7,  M. Stojanović 7,5, Vidojvić 7, Danijel Stanišić 7, A. Stanković 6, N. Petovoić 6,5, N. Jovanović 6,5, Danilo Stanišić –( Sterpanović 6 – Ml. Jovanović 6)

Igrač utakmice: Miloš Stanković

Početak utakmice egal, igralo se uglavnom na sredini terena, bez nekih pravih prilika za postizanje pogodaka. Možda je jedan od ključnih momenta koji se dogodio u 20 minutu kada je teže povređen jedan od najboljih napadača gostiju Danilo Stanišić i morao je kolima hitne pomoći da napusuti teren, ali kako stižu poslednje informacije na raadi se o teškoj povredi . To je  u mnogome otupelo napad gostiju  da ozbiljnije ugroze gol domaćina.

U polsednjim minutima prvog dela igre posle prekršaja nad  najboljim pojedincem na utakmici Milošem Stanković, kazneni udarac izveo je Vidan Stanković i savladao S. Stankovića, pa  se tako na odmor otišlo minimalnoj prednosti domaćina.

U Drugom delu viđena su još tri pogotka , dva za doamće i jedan za goste. Najpre je u 54 Miloš Stanković udvostručio prednost svoga tima. Igrao se 75 minuta kada  su gosti preko štopera Miljana Stojnovića smanjili prednost i u tom periodu igre imali više od igre, igralo se na polovini domaćina, ali osim tog pogotka ništa više nisu učinili n agol domaćina

.

Tačku na premijernu pobedu stavio je debitant u redove domaćina Ranko Vojinović u 88 minutu igre za konačnih  3:1 za domaćina.