3. maj 2024.

Timok sve redom otpisuje

SRPSKA LIGA-ISTOK

ŽUPA –TIMOK 1919 0:3 ( 0:2)

Aleksandrovac: Sudija: Dušan Savić( Paračin) 7. Strerlci: Trifunov u 14, Dragićević u 16, 71 minutu. Žuti kartoni. Todorović (Župa). Knežević , Gardić(Timok 1919).

ŽUPA: Blagojević 6, Cvetuć 6, Ivanović 6, Stepić 6, Kisinac 6 ( Ugrinić-), Todorović 6, Ignajtović 6 ( Milanović  6), Kovačević 6, Ćirić 6,( Marović -),  U. Đorđević 6,(Zdravković 6), Gašić 6,

TIMOK 1919:Jovanović 7, Knežević 8 ( Milić-), Pantić  6 ( U. Nikolić 7), N. Ristić 6 ( M. Ristić 6,5), Cvetković 7, Dragićević 8, Rošević 7, Davidović 7, Trifunov 7, O. Nikolić 7 ( Lapčević-), Gardić  7 ( Kovačević-).

Igrač utakmice: Dragićević

Zaječarsci krupnim koracima grabe ka tituli prva na Srpksoligaškom istoku  i pokušaj u baražu da se domognu Prvoligaškog društva.Ovog puta su bili ubedljivi na gostovanju u Aleksandrovcu.

Prvi pogdak na utakmciveć u 14 minutu a strelac je Trifunov, da bi samo dva minuta kasnije prednost udvostučio Dragićeć i sa tim rezulttom se otišlo na odmor. U durogom delu utakmice još jedan pogodak gostiju a strelac je po drugi put na utakmici Dragićević u 71 mintu igre za konačnih 0:3 .