2. maj 2024.

SVAKOM PO POLUVREME

PRIJATELJSKA UTAKMICA

RADAN – PUSTA REKA 3:3 (0:2)

Lebane: Gledalaca 100. Sudija: Danilo Spasić ( Lebane), Strelci: Ilić u 65 i 75, Vidan Stanković u 70 za rAdan, petrović u 12, Danilo Stanišić u 15, Jović u 55 za Pustu reku.

RADAN: Vukić, Stoiljković, Stojković, Milošević, Cvetković, Dojčinović, Stošić, O. Stanković, Mi. Stanković, Smiljković, Živić. Igrali su još: Zdravković, Grozdanović, Dodić, Anđelković, Perić, Stojanović, Ilić, V. Stanković

PUSTA REKA: Đikić, Petrović, Đenić, D. Stojčić, S. Stojanović, Jovanović, Arsić, Azirović, Jović, V. Ilić, Danilo Stanišić . Igrli su još: S. Stanković, Vidojević, M. Stojčić, S. Stanković

Prva provera i za jednu i za drugu ekipu posle napornih priprema završen je miroljubivo bez pobednika, što je i naj realniji ishod utakmice: Svakom po jedno poluvreme. Gostima iz Bojnila prvo, domaćinama drugo.

Već u 12 minutu zbunjenost odbrane iskoristio je iskusni Petrović koji se pripkrao iz pozadine i preciznim udarcem savladao novajliju na golu domaćih Vukića. Samo tri minuta kasnije prednost gostiju udvostučio je na identičan način kroz sredinu odbrane domaćih priliku je isoristio Danilo Stanišić i preciznim udracem savladao po drugi put golmana domaćih, što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom delu već u 55 minutu 0:3 a strelac za goste je Jović i na pomolu je bila katastofa domaćina

.

Međutim puleni trenera Srđana Kocićasu zaigrali mnogo bolje i stigli do egal rezultat , što je naj pravedniji ishod. Najpre se u strelce upisuje rezervisata Ilić u 65 minutu, pet minuta kasnije Vidan Stanković smanjuje razliku gostiju na jedan pogodak. Konačnih 3:3 usledili su u 75 minutu svojim drugim golom rezerviste Ilića.

Po velikoj vrućini šefovi struke Radana Srđan Kocić i Puste reke Boban Nikolić mogu biti zadovoljni prikazanom igrom svojih izavranika , s obzirom na pripremni period koji je u toku i tek s eulazi u sticanju fizičke izdržljivosti. V. STEVANOVIĆ