JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULUTATI LIGA FS-RIS- ZA 15/16 OKTOBAR 2021 DESETO KOLO

SRPSKA LIGA – ISTOK-

Meševo: FK Meševo – Radnički(PI)-2:1

Kruševac: Trajal – OFK Bezi Brod 2:1

Mrštane: GFK Dubočica- Rembas-2:0

Vranje: Dinamo – GFK Jagodina-1:4

Svilajnac: Radanički –Vlasina-1:0

Negotin: Hajduk Veljko – Sloga(Le)-1:0

Trgovošte: Pčinja- Jedinstvo(Par)-1:2

Popovac: Budućnost – Timočanin3-1

TABELA: 1). Trajal – 24, 2). Budućnost 23, 3). Radnički(SV) – 20, 4). ) Jedinstvo(P)-17. 5). GFK Dubočica- 16, 6). Timočanin 16, 7). GFK Jagodina – 16, 8: Vlasina-16, 9). Radnički (PI) – 15, 10). OFK Brzi Brod- 12, 11: Meševo -11, 12). Hajduk Veljko – 8, 13). Dinamo(V) -7 – 7, 14.). Rembas- 7, 15). Pčinja- 4, 16).Sloga(L) -2.

 

 

DESETO KOLO ZONA CENTAR

: Niš: Car Konstantin –OFK Napredak-0:0

Žitkovac: Morava- Aluminijum-8:1

Belotinac: Naša krila 1936- Mladost(Bat).-1:1

Gornji Matejevac : Jedinstvo – Malošište- 5:2

Orljane: FK Orljane- Rudar 2:1

Niš: OFK Niš – OFK Sinđelić-2:1

Pukovac: FK Pukovac – Bukovik-2:1

Medoševac: Mladost – Deliski vis- 4:2

1. OFK Sinđelić – 27, 2). Car Konstantin 22, 3). Jedinstvo(GM) -19, 4). OFK Niš-19, 5). Mladost(BAT) – 17, 6). OFK Napredak 1928 – 16, 7)). Orljane- 15,8): Pukovac- 15, 9). Bukovik – 13, 10). Mladost(M) – 11, 11). Malošište-11, 12). Naša krila 1936- 10, 13). Morava (ŽI)- 8, 14). Rudar (JEL) – 8, 15). Deliski vis- 7, 16). Aluminijum -5.

 

DESETO KOLO ZONE ISTOK:

Bor: OFK Bor 1919- Brodoremont – 2:0

Dimitrovgrad- Balkanski – Sloga(K)-5:0

Soko Banja: Ozren – OFK Slatina-1:2

Prahovo: Dunav_ Lužnica- Kladovo: Đerdap – OFK 019 –

Blato: Zvezda – OFK Knjaz –1:3

Pirot: Jedinstvo – BSK  3:3

Bela Palanka: Rajko Mitić – Tanasko Rajić-1:2

TABELA: 1): Tanasko Rajić – 24, 2). OFK Slatina- 23, 3). Dunav -20, 4). Jedinstvo(P) – 18, 5). Đerdap -16, 6). OfK KNjaz -16, 7): OFK Bor-15, 8). Rajko MItić-14, 9).BSK -14, 10).Balkanski 13, 11). Lužnica- 12, 12) OFK 019 – 12, 13). Brodoremont -11, 14). Ozren -9, 15). Sloga- 1, 16)Zvezda

 

DESETO KOLO ZONA JUG:

 

Bojnik: Pusta reka- Čekmin 7:1

Bujanovac(Baza jug): Nebeski Anđeli – OFK Topličanin –0:2

Vladičin Han: Morava-Jedinstvo(GS)- 1:1

Donje Stopanje: Plantaža- Polet 1980-nije igrano

Medveđa: Jablanica- Moravac-Orion-5:0

Lebane: Radan – Svetlost  2:3

Vranjska banja: FK Vranjska banja- Žitorađa-0:6

Trkovac: FK Trnovac- Alakince- 3:1

TABELA: Jedinstvo(GS) – 24, 2). Žitorađa- 22, 3). Svetlost -22, 4) Morava (VH) – 21, 5). Jablanica- 21, 6). Pusta reka -14, 7)). Trnovac 13, 8). Radan -13, 9). Plantaža 12, 10). OFK Topličanin – 4 – 11, 11:). Nebeski Anđeli- 8, 12. Čekmin -8, 13). Alakince-8, 14). Moravac /Orion – 4, 15). Vranjska banja-1, 16). Polet 1980-0

DESETO KOLO ZONA ZAPAD:

Trstenik: FK Trstenik PPT- Levač-3:1

Despotovac: Sloga- Jedinstvo6:0

Ćuprija: Morava  1918- SFS Borac-2:4

Aleksandrovac: Župa- OFK Lugomir-3:0

Pejovac: Gradina- Jedinstvo 1936-0:3

Obraž: Juhor- Sloga(Maj)-0:1

Kušiljevo : FK Kušiljevo – Blagotin2:0

TABELA: 1). SFS Borac – 27, 2). Morava – 19, 3). Jedinstvo 1836 – 18, 4). Trstenik – 18, 5). Orlovi -17, 6). Kušiljevo -16, 7). Župa- 15,8). Sloga(D), 9).Sloga(M)- 12,10). Blagotin 10, 11: )Jedinstvo(MIJ)- 9, 12: OFK LUgomir- 9, 13). OFK Levač – 9, 14). Juhor – 7, 15)). Gradina- 4, 16). Kopaonik 0 (Koji se ne takmiči iz pouzdravih razloga)

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print