JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI I TABELE LIGA FS RIS ZA 29.09/ 01.10. 2023 God

SRPSKA LIGA VIII KOLO

Kruševac: Trayal- Timočanin 2:0

Meševo: FK Meševo- Radnički (SV) 2:1

Kladovo: Đerdap- SFS Borac- 0:1

Kruševac: Jedinstvo 1936- OFK Sinđelić- 2:0

Trgovište: Pčinja- GFK Jagodina- 0:3

Paraćin: Jedinstvo – Radnički(Pi)- 0:3

Popovac: Budućnost – Dunav- 2:2

Vlasotince: Vlasina- Žitorađa- 4:1

TABELA: 1. Trajal 24. 2. GFK jagodina 19, 3. Radnički(P) -18, 4. Budućnost(P)- 15, 5. Jedinstvo 1936- 13, 6. SFS Borac- 13. 7. OFK Sinđelić -13, 8. Meševo-11, 9. Dunav -10, 10. Pčinja-9, 11. Jedinstvo(par)- 8, 12. Vlasina- 7, 13. Radnički(Sv)- 7, 14. Đerdap-7, 15. Timočanin -5, 16. Žitorađa 4.

 

ZONA JUG IX KOLO 30.09/ 01.10. 2023 god.

Vinarce: Mladost 1959- Radan- 1:2

Bujanovac: Nebeski Anđeli- Pusta reka- 0:2

Bošnjace: Jedinstvo -SU Dinamo -jug- 0:0

Kuršumlija: Gračanica- Gracko- 0:4

Leskovac: Sloga- OFK Topličanin- 0:5

Donje Stopanje: Plantaža- Jedinstvo(GS)- 1:2

Blace: Jastrebac – OFK Kosanica- 0:2

Medveđa: Jablanica- Svetlost- 1:2

Vranjska banja: Mineralac – SFK Morava- 0:1

TABELA: 1. Jedinstvo(GS) 19, 2. Jedinstvo(B) 16, 3. OFK Topličanin 16, 4. Svetlost- 16, 5. SU Dinamo Jug- 16, 6. SFK Morava – 16, OFK Kosanica- 16, 8. Gracko 15, 9. Radan 14, 10. Mineralac 14, 11. Sloga – 14, 12. Pusta reka 13, 13. Jablanica 13, 14. Plantaža- 10, 15. Nebeski Anđeli-8, 16. Mladost 1959-4, 17. Gračanica- 3, 18. Jastrebac (Bl)- 1

 

 

 

ZONA CENTAR VI KOLO 30.09/ 01.10. 2023

Aleksinac: Napredak- Orljane- 0:5

Knez sel: Radnički 2020- Pukovac 0:0

Niš: Car Konstantin – Palilulac -1:0

Batušinac: Mladost – Jedinstvo(GM)-1:2

Ražanj: Bukovik- Naša krila 1936-1:4

Brzi Brod: OFK Brzi Brod- Morava (Žitk)-2:0

Balajnac: Zemljoradnik- Svrljig- 2:2

Medoševac: Mladost- OFK Niš- 1:0

TABELA: 1.Jedinstvo(GM)- 18, 2. OFK Brzi Brod- 17. 3. Mladost(M)- 16, 4. Naša krila 1936-14, 5. Orljane-13, 6. Svrljig- 13, 7. Morava(Ž)- 11, 8. Car Konstantin- 11, 9. OFK Niš- 10, 11. Pukovac- 8, 12. Palilulac- 7, 13. Zemljoradnik- 5, 14. Radnički 2020- 4, 15. Bukovik- 3, 16. OFK Napredak -0

 

ZONA ISTOK VII KOLO 30.09/01.10. 2023 god

 

Soko banja: Trebič- Jedinstvo(Pi)- 0:2

Knjaževac: OFK Knjaz- Timok 1919- 1:3

Pirot: FK Senjak- Rtanj- 4:6

Pirot: Tansko Rajić- Brodoremont-3:0

Slatina: OFK Slatina-Balkanski-5:2

Bela Planaka: Rajko Mitić- Hajduk Veljko-0:5

Bor: OFK Bor 1919-OFK Zot-1:0

Štubik: Branik- Lužnica- 1:2

TABELA: 1. Timok 1919- 21, 2. Tansko Rajić 17, 3. Bor 1919- 16, 4. Rtanj- 14, 5. Hajduk Veljko .- 14, 6. Jedinstvo(P)- 13, 7. Lužnica- 10, 8. Branik – 9. 9. Brodoremont- 9, 10. Balkanski-8, 11- Rajko Mitić- 7, 12. OFK Slatina- 7 13. Trebič- 6, 14. OFK Zlot-3, 15. FK senjak – 3, 16. OFK Knjaz-2.

 

ZONA ZAPAD VII KOLO: 30.09. /01.10. 2023 god.

Trstenik: TrstenikPPT- Kušiljevo- 4:0

Rekovac: Levač- Temnić 1924- 2:5

Poljna: Blagotin – Morava 1918- 2:6

Obraž: Juhor- Sloga(DE)- 3:0

Aleksandrovac: Župa- Mladi Borac-1:0

Resavica. Rembas- Mladost(Jo)- 2:0

Majdevo: Majdevo/Kupci- Vinogradar-1:3,

Rakitovo: OFK Lugomir- Orlovi-2:0

TABELA: 1. Morava 1918- 21, 2. Župa- 15, 3. Temnić 1924- 15, 4. Rembas- 14, 5. OFK Lugomir 13, 6. Juhor- 13, 7. TrstenikPPT- 12. 8. Vinogradar- 12, 9. Kušiljevo- 10, 10. Sloga8D)- 9, 11. Mladi Borac- 8, 12. Orlovi- 6, 13. Levač-6, 14. Blagotin-4, 15. Mladost (J)-4, 16Majdevo/Kupci. 1

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print