REVIJA GOLOVA U GORNJEM STOPANJU

ZONA JUG   JEDINSTVO (GS) – RADAN 4;3( 2:0)   Gornje Stopnaje: Gledalaca 200. Sudija: Milena Ristić 8, Strelci: Ž. Aleksić u 21, 60, 88(KU), D. Dimitrijević u 26 min. Za Jedinstvo, A. Anđelić u 57, 84, A. Dojčinović u 58 za Radan. Žuti kartoni: L. Stefanović ( Jedinstvo), JEDINSTVO: B. Aleksić6,5, M. Ristić 7,, A Ristić 6,5(D. Stojanović 7), V. Stefanović 7 V. Marinković6, (B. Dimitrijević 7), S. Alempijević 6,5, D. Dimitrijević 6,5(S. Marinković 7), L. Stefanović 6,5 D. Blagojević7,(L. Adzić-), D. Stefanović7 (A. Kostić 7) Ž. Aleksić 9,   RADAN: N. Babić 6,5,M. Cvetković 6,5,S. Kostić 6,5M. Milošević 7,L. Ivanović 6,A. Anđelić 8, N. Grozdanović7, O. Stamenković 6, (A. Dojčinović 7) N. Živković 6,5,M. Stošić 6,5,N. Perić 6,5 Igrač utakmice: Žarko Aleksić Revija pogodaka na utakmici u G. Stopnaju gde je domaćin bio bolji za jedan pogodak i zalsuženo osvojio ceo plen u igri sa Radanom iz Lebana , koji se dobro držao ali je domaćin bio raspoloženiji za pobedom, koja im znači za gornji deo tabele. Domaći su sa dva pogotka u prvom delu najboljeg pojedinca na utakmici Ž. Aleksića u 21 i pet minuta kasnije D. Dimitrijevića taj period igre rešili u svoju korist. U drugom delu Radan je bio bolji za jedan pogodak postigao je tri dok su se domaći dva puta upisali u mrežu. Centralne figure drugog dela igre bili su najbolji pojedinac Ž. Nikolić i A. Anđelić sa po dva postignuta pogotka, dok je još jedan put bio precizan Dojčinović u 58 minutu za Radan.Pobeda domaćina i pored toga što su nastupili bez golgeretar i najboljeg pojedinca kapitena Stefana Stefanovića.