29. april 2024.

RADAN VISOK ZA KURŠUMLIJČANE

RADAN- OFK KOSANICA 3:1 ( 2:0)

Lebane . Gledalaca 200. Sudija: Ernes Kajkuš (Dragaš) 8. Strelci: Živković  u 6, Savić u 32, Ilić u 75 mim za Radan, Mladenović u 66 za OFK Kosanicu.

Žuti kartoni: Perić ( Radan), Lukić ( OFK Kosanica).

RADAN_ Ivanović 7, Stoiljković 7,5, Stojković 7, Milošević 7,5, Savić 7Stoiljković-), M. Stanković – ( Anđelković 7, Ilić 7, Stevanović 7, Perić 7, Prokopović 7,5, Živković 7,5

OFK KOSANICA: Spalević 7, Čomić 7, Ristić 6,5, Lukić 6,5, Kocić 7, Folić 6,5, Dragićević 6, Petović 7, Mladenović 7, Simić 6,5, Čamilović 6,5

Igrač utakmice: Nikola Živković

U kvaitetnoj fudbalskoj predstavi domaćin je bio bolji tim i sa dva gola razlike rešio pitanje pobednika. Fer i korektna igra oba tima i gosti iz Kuršumlije suse pokazali kao jedna od najboljih ekipa koja je gostovala ovog proleća kraj Jablanice

. Rano voćstvo domaćina zbunilo je goste jer već u 6 minutu igre Perić je bio najprisebniji pred gol Spalevića i iz neposredne blizine ga svaladao. Igrao se 32 minut kada je prednost udvostručena a strelac je Savić posle kornera sa desne strane, samo je postavio teleo i lopta je završila u mrežu.

U poslednjim trenutcima gosti nisu uspeli da realizuju kazneni udarac koji je izveo Mladenović a golman Ivanović prozro njegovu nameru i ukrotio udarac. Sa tim rezultatom je završen prvi deo igre.

U drugom delu Mladenović se iskupio za promašen kazneni udarac i u 66 minutu svladao Ivanovića sa nekoliko metara, poštose idelano oslobodio nekoliko igrača. Konačnih 3:1 usledili su u 75 minutu igre a strelac je Ilić i postavio konačan rezultat na utakmici.