RADAN BOLJI OD BOJNIČANE

PUSTA REKA – RADAN – 3:5 ( 1:4) Bojnik: Gledalaca 100. Sudija: Danilo Spasić ( Lebane). Strelci: Jović u 5, Stefan Stanković u 70, M. Stojanović u 80 (KU) za Pustu reku,Smiljković u 13,19, Anđelković u 23, Miloš Stanković u 36, Ilić u 68 za Radan.   PUSTA REKA: Đekić, V. Ilić, Stojanović, L. Petrović, Danijel Stanišić, D. Stojčić, N. Jovanović, A. Ilić, Jović, Đenić, Azirović. Igrali su još: Siniša Stanković, Vidojević, Stefan Stanković   RADAN: Vukić, Grozdanović, Perić, Milošević, Stoiljković, Stojković, Vidan Stanković, Dojčinović, Anđelić, Miloš Stanković, Smiljković. Igrali su još: Dodić, Ilić, Og. Stanković, Zdravković, Anđelković, Stojanović, V. Stanković   U drugom odmeravanju snaga posle nerešene igre u Lebanu (3;3) pre nekoliko dana ovog puta Radan je bio bolji i zasuženo pobedino naročito dobrim igrom u prvom poluvremenu kada je postigao četiri pogodaka. Prva dva pogotka delo su povratnika Smiljkovića, potom s eu strelce još upisao Anđelković i kapiten Miloš Stanković. Jedini pogodak u prvom delu za domaće postigo je Jović još u 5 minutu. U drugom delu utakmice viđena su još tri pogotka dva za domaćina Stefana Stankovića i Stojanovića iz kaznenog udarca, dokza goste jedini pogodak postigo je Ilić. V. STEVANOVIĆ