PRAZNE PUŠKE KRAJ MORAVE

ZONA JUG   SFK MORAVA- JABLANICA 0:0   Vladičin Han: Gledalaca 150. Sudija: Darko Radenković ( Leskova) 8. Žuti kartoni: Đ. Mladenović, S. Tasić, V. Velinović, M. Aleksić ( SFK Morava), B. Mihajlović ( Jablanica).   SFK MORAVA: I. Aleksić 6,5, Đ. Mladenović 6,5, L. Kitanović 7, S. Tasić 6 ( M. Stanijanović 6,5), M. Stajić 6,5, M. Stanković 7 ( L. Mladenović-), I. Šejić 6,5( A. Ilić-), V. Velinović 6,5, J. Draško 6,5, M. Aleksić (D. Novković 6), M. Draško 6,5 ( S. Đorđević-).   JABLANICA: M. Stamneković 6,5, M. Pavelić 6,5, B. Mihajlović 6,5, S. Janković 7, Fe. Zaimi 6,5, V. Đorđević 6,5 ( (D. Ibrahimović-), Stefan Rajčević 7, M. Ivanović 7 ( M. Stojanović-), G. Đokić 6,5, A. Savić 7, M. Krivošija 6,5 ( Šk. Sahiti-). Igrač utakmice: Marko Ivanović U prvom poluvremenu gosti su na početku sureta pogodili prečku, posle odličnog udarca V. Đorđevića . Nedugo zatim S. Tasić pronalazi I. Šejića koji sa pet metara ne uspeva da savlada golmana gostiju i tako propušta idelanu priliku za voćstvo domaćina. Pred kraj poluvremena isti igrač opet ne uspeva da iskoristi odličnu priliku koja mu se ukazala . U drugom poluvremenu igralo se oprezno , i jedni i drugi su čekali grešku protivnika i tražili da nešto učine iz kontranapada, ali sve je bilo sa obe strane neuspešno. Tako su ostale prazne puške kraj Morave,uz odlično suđenje mladog sudije Darka radenkovića iz Leskovca. V. STEVANOVIĆ