10. maj 2024.

PODELA NA RAVNE ČASTI

ONA JUG

JEDINSTVO(GS)- OFK TOPLIČANIN 3:3 ( 3:1)

Gornje Stopanje: Gledalaca 300. Sudija: Vojin Janić ( Kruševac) 7. Strelci: S. Stefanović u 12, 31, 45(KU) za Jedinstvo, S. Cvetković u 45 , V. Stanković u 54 88 za oFK Topličanin. Žuti kartoni: M. Novović, D. Dimitrijević, I. Trajković ( Jedinstvo), M. Krstić, M. Andrejić, D: Stamenković ( OFK Topličanin).

JEDINSTVO (GS): B. Aleksić 7, M. Novović 7, A. Ristić 6,5, S. Marinković 6,5 ( A. Kostić-), S. Marinković 6,5, S. Alepijević 7, D. Dimitrijević 6,5, I. Trajković 7, D. Blagojević 6,5, Ž. Aleksić 6 ( M. Ristić-), S. Stefanović 9.

OFK TOPLIČANIN: A. Ilić 7, S, Jovanović7, M. Krstić 6,5, M: Antansković 6 ( D. Stojković 7), L. Dragićević 7, V. Stanković 8,5, J. Jovanović 6,5 ( D. Stamneković-), L. Paunović 7, M. Andrejić 6,5 ( D. Marković 7), M. Jovanović 7, S. Stefanović 6.

Igrač utakmice. Stefan Stefanović

Kvalitetn afudbalska predstava u kojoj je podela na ravne časti slađa polovina za tim iz Prokuplja koji je u prvom dozvolio domaćinu da voidi sa dva gola razlike, ali se u nastaku trgo i zahvaljujući dvostrukom strelcu Velimiru Stankoviću.

Centralna figura u prvom delu utaklmice bio je trostuki strelac postigavši takozvani “het-trik” Stefan Stefanović u 12, 31 i 45 minutu iz kaznenog udarcai tako se na odmor otišlo sa voićstvo domaćina od 3:1.

U drugom delu utakmice na sceni stupa iskusni i prekaljeni napadač gostiju V. Stanković koji sa dva pogotka u 54 i 88 minutu za Topličanin dovodi utakmicu do egala i svom timu donosi bod u borbi za vrh tabele.