“ORLIĆI” U VISOKOM LETU

SRPSKA LIGA-ISTOK   OFK SINĐELIĆ- DUNAV 3:0 ( 1:0) Niš. Stadion u Durlanu. Gledalaca 500. Sudija: Uroš Milanović ( Jagodina) 7. Strelci: D. Za jić u 32, P. Ikić u 63, A. Stojković u 68 minutu. Žuti kartoni: N. Todorović (OFK Sinđelić), N. Petrović ( Dunav).   OFK SINĐELIĆ: M. Stefanović 7, N. Todorović 6,5 ( A. Ilić 6,5), M. Topalović 7, M. Jović 7, Đ.Miljković 6,5 ( H. Ajdarević 6,5), A. Stojković 7,5, ( A. Stamneković-), P. Ikić 7,5, N. Petković 7 ( J. Petrović-), L. Stojković 7 ( M. Ivečić 7), D. Zajić 8, A. Cvetković 7. DUNAV: M. Brkić 6, S. Kiš 6, M. Odalović 6 ( N. Cvetković 6), M. Popović 6,5, N. Pewtrović 6,5, V. Mitić 6 ( A. Jovanović 6), U. Jemović 6,5, M. Puljecović 6, A. Stojanov 6, N. Radulović 6,5 N. Bogoslovski 6,5 ( N. Kitić 6). Igrač utakmice: Dimitrije Zajić Bez mnogo napora fudabelri domaćeg sastava savladali su sa tri gola razlike goste iz Prahova, koji su se predstavili kao dobra ekipa za ovaj rang takmičenja. U prvom delu viđen je samo jedan pogodak i to najboljeg pojedinca na utakmci D. Zajića koji je otvorio seriju od tri pogotka. U drugom delu utakmice sve je rešeno za samo pet minuta kada su domaći postigli dva pogotka preko svojih iskusnih pojedinaca. Prednost je udvostručio u 63 minutu Petar Ikić, da bi samo pet minuta kasnije tačku na pobedu od tri gola stavio iskusni golgeter Aleksandar Stojković, što se ispostavilo do kraja utakmice da je to bio konačan rezultat, pobeda domaćina potpuno zaslužena od tri pogtka i nova tri boda na saldo “orlića” za gornji deo tabele među Srpskoligaše.