NAJAVA ZA BEG SA DNA

SRPSKA LIGA-ISTOK   VLASINA- JEDINSTVO(P) 2.0 ( 0:0)   Vlasotince: Gledalaca 300. Sudija: MilošMIlwenković ( Kruševac) 7. Strelci: Bogdanoivić u 50, Mitrović u 88 min. Žuti kartoni: Stefanović, Marković, Stojković ( Vlasina), Marinković, Lapčević ( Jedinstvo). Crveni karton: Novković ( Jedinstvo).   VLASINA: Gašić 7, Nikolić 7, Vučić 7 (S. Stojković 7), Bogdanović 8, Đ. Stojković 7, (Mitrović 7,5), Milošević 7, Miljković 7, L: Marković 7 ( Stoiljković 7), Đokić 7, (stojanović 6,5), F. Marković 7, Milenković 6,5 ( Stefanović 6,5).   JEDINSTVO(P): Marković 7, Tadić 6, Stančić 6 ( Milošević-), Novković6, Krkić 6, Marinković 6 ( Nastasijević 6), Kovačević 6 ( Dudić6), Petrović 6,5, Angelovski 6, Radovanović 6,5, Lapčević 6,5. Igrač utakmice: Bogdanović Olakšavajuć aokolnost da se dođe do pobede za domaćin aje bila ta što su gosti od 20 minuta igrali sa igračem manje, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen Novković. Međutim gosti suse u prvom delu utakmice držali i na odmor se otišlo bez golova. U drugom delu viđena su oba pogotka domaćih igrača. Najpre je u 50 minutu na početku drugog dela igre Bogdanović postigao lep pogodak udarcem glavom posle cenrat šuta . Konačnih 2:0 usledili su u 88 minutu u samom finišu utakmice kada je prednost udvostručio rezervisata Mitrović i tako overio pobedu svog tima za novu pobedu u borbi za beg sa dna tabele.