MAŠINAC BOLJI ZA JEDAN POGODAK

UTAKMICA VETERANA   FK RADAN- FK MAŠINAC (NIŠ) 0.1 ( 0:0) Lebane: Gledalaca 50. Sudija Miroslav Marjanović ( Lebane). Strelac: Gemović u 55 minutu.   RADAN: Mirdzić, S. Stoiljković, M. Spoasić, N. Bogdanović, P. Stefanović, O. Lilić, N. Cvetković, M. Krivošija, I. Stefanović, Z. Nikolić, M. Milošević. Igrali su još: I. Jović, I. Bogdanović, O. Cvetković, M. Cvetković, I. Đorđević, S. Blagojević, B. Jovanović   MAŠINAC: Stanković, Stamenković, Z. Stojanović, Gemović, D. Stojanović, Živković, S. Ristić, Sarić, Sudimac, Milenović, Vučković. Igrali su još: K. Ristić, Miljković, M. Miljković, Nedin, M. Jovanović   Po idealnim vremeskim uslovima za igru ,dva dobra stara prijatelja veterani domaćeg Radana i gostiju iz Niša Manšinca odigrali su jednu kvalitetnu utakmicu i podetili na stara dobra vremena kada su igrali na ovim protorima i bili nosioci igre svojih klubova. Rezultat je uvek u drugom planu ali odluka o pobedniku pala je u 55minutu pogotkom Gemovića koji je umako odbrani domaćih i uspeo da svalada golmana Mirdzića, što je i bio jedini pogodak na utakmici. Pozavršeku utakmice usledilo je takozvano treće poluvreme, druženje i evociranje uspomena na mladalačkih dana. V. STEVANOVIĆ