LIDER PEVAJUĆI IZ BLACA

JASTREBAC- JEDINSTVO (GS) 1:3 (0:0)

Blace: Gledalaca 100. Sudija: Nikola Antić(Leskovac) 7. Strelci: B. Bradić u 65 za Jastrebac, D. Blagojević u 63, S. Stefanovićč u 89 i 90+2(KU) za Jedinstvo. Žuti kartoni: B. Bradić, P. Valjarević ( Jastrebac), D. Dimitrijević, I. Trajković, D. Stefanović, A. Kostić (Jedinstvo).

JASTREBAC: N. Đorđević 6, N. Pavković 6, M. Stanojević 6 ( M. Minčić-), N. Debeljanović 6 ( V. Kostić-), N. Milivojević 6, S. Stamneković 6, M. Timotijević 6,5, B, Bradić 7, M. Pavlović 6, M. Urošević 6, P. Valjarević 6.

JEDINSTVO(GS): B. Aleksić 7, M. Ristić 7 ( M. Novović 7), A. Ristić 7, V. Stefanović 7,5, S. Marinković 7 ( AKostić7), L. Stefanović 6, 5( D. Blagojević 7), D. Dimitrijević 7, I. Trajković 7, Ž.Aleksić 7, D. Stefanović 7,5, S. Stefanović 8.

Igrač utakmice: Stefan Stefanović

Pobedom u Blacu nad ekipom Jastrebca lider na tabeli i dalje je zadržao vodeću poziciju na tabeli. U prvom delu utakmice nije bilo golova , igralo se iglavnom na sredini terena bez izglednih prilika za psotizanje golova ni pre jednim ni pred drugim golom.

Sva četiri pogotka viđena su u drugom delu utakmice kada je došao do izražaja kvalitet gostiju koji su bili ti koji su na terenu diktirali tempo igre. Prvi pogodak na utakmici viđen je u 63 minutu kada su gosti preko Dalibora Blagojevića prvi došli u voćstvo. Međutim samo dva minuta kasnije domaći su poravnali rezultat preko D. Bradića.

I kada su svi pomislili da će se utakmica završiti bez pobednika budise golgeter i kapiten gostiju Stefan Stefanović i u 89 minutu dovodi po drugi put na utakmici goste u voćstvo od 2:1. I pre samog sudiskog zvižduka još jedan pogodak golgetera gostiju za konačnih 1:3iz oporavdano dosuđenog kaznenog udarca,  i vredne pobede kojom lider na tabeli i dalje zadržava vodeću poziciju sasvim zasluženo.