LEPA FUTSAL PREDSTAVA NA KRAJU

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE   KMF BELE CRKE- KMF KALČA 8:7 ( 3:2) Kuršumlija: Gledalaca 400. Sudije: Bojan Milić ( Kruševac) 7, Nemanja Radić ( Kruševac) 7, Bratislav Jović ( Niš) 7. Strelci: J. Jovanović u 3, 34, min.M. Popović u 6, 37 min, M. Mijajilović u 17, 22, 29, 32 za KMF Bele Crkve, D: Radenković u 3, 34, 40, A. Pešić u 13, V. Bulatović u 21, 30,M. Stojanović u 29 min. Za K;F Kalča. Žuti kartoni: Nije ih bilo.   KMF BELE CRKVE: D. Miljković 7, M. Popović 8, D. Radosavljević 7, N. Jovanović 7, J. Jovanović 8--- I. Lazić- , D. Rakić 7, G. Milošević 7, I. Zdravković 7, M. Mijajilović 9, S. Simić 7.   KMF KALČA: M. Pavlović 6, D. Radenković 8,5, N. Stanković 6,5, V. Bulatović 7,5, N. Veljković 7----- B. Zlatić 6, A. Pešđić 7,5, D. Petrović 6,5, I. Krstić 6,5, N. Micić 6,5, M. Stojanović 7.   Igrač utakmice: Marko Mijajilović Na završetku prvenstva u poslednjem kolu kada ništa nije odlučivalo o ko ispadanja ili sam vrh tabele, odigrana je jedan utakmica futsal Druge lige u Kuršumliji za dušu i srce, svih prisutnih , naravno i navijača koji su sa tribina videli čak 15 pogodaka (8:7) i zadovoljni napsutili tribine prelepe hale sportova u Kuršumliji. Zvanično KFM Bele Crkve u ovogodišnjem prvenstvu osvojio je šesto mesto , što je veliki uspeh za jednog novajliju u ligi iz male sredine kakva je Kuršumija. Centralna figura utakmice bio je četvorostruki strelac iz domaćeg sastava Marko Mijajilović ( 17,22, 29, 32, ) zatim po dva pogotka za domaće psotigli su Jovan Jovanović u 5 i 34 i Marko Popović u 6 37 minutu igre. Dok je kod goste najbolji bio trostruki strelac Dimitrije Radenković u 1, 34, 40, Vuk Bulatović u 21 i 30 i po 1 pogodak postigli su Aleksa Pešić u 13, i Miloš Stojanović u 29 minutu igre,