LEPA FUTSAL PREDSTAVA NA KRAJU

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE

KMF BELE CRKE- KMF KALČA 8:7 ( 3:2)

Kuršumlija: Gledalaca 400. Sudije: Bojan Milić ( Kruševac) 7, Nemanja Radić ( Kruševac) 7, Bratislav Jović ( Niš) 7. Strelci: J. Jovanović u 3, 34, min.M. Popović u 6, 37 min, M. Mijajilović u 17, 22, 29, 32 za KMF Bele Crkve, D: Radenković u 3, 34, 40, A. Pešić u 13, V. Bulatović u 21, 30,M. Stojanović u 29 min. Za K;F Kalča. Žuti kartoni: Nije ih bilo.

KMF BELE CRKVE: D. Miljković 7, M. Popović 8, D. Radosavljević 7, N. Jovanović 7, J. Jovanović 8— I. Lazić- , D. Rakić 7, G. Milošević 7, I. Zdravković 7, M. Mijajilović 9, S. Simić 7.

KMF KALČA: M. Pavlović 6, D. Radenković 8,5, N. Stanković 6,5, V. Bulatović 7,5, N. Veljković 7—– B. Zlatić 6, A. Pešđić 7,5, D. Petrović 6,5, I. Krstić 6,5, N. Micić 6,5, M. Stojanović 7.

Igrač utakmice: Marko Mijajilović

Na završetku prvenstva u poslednjem kolu kada ništa nije odlučivalo o ko ispadanja ili sam vrh tabele, odigrana je jedan utakmica futsal Druge lige u Kuršumliji za dušu i srce, svih prisutnih , naravno i navijača koji su sa tribina videli čak 15 pogodaka (8:7) i zadovoljni napsutili tribine prelepe hale sportova u Kuršumliji. Zvanično KFM Bele Crkve u ovogodišnjem prvenstvu osvojio je šesto mesto , što je veliki uspeh za jednog novajliju u ligi iz male sredine kakva je Kuršumija. Centralna figura utakmice bio je četvorostruki strelac iz domaćeg sastava Marko Mijajilović ( 17,22, 29, 32, ) zatim po dva pogotka za domaće psotigli su Jovan Jovanović u 5 i 34 i Marko Popović u 6 37 minutu igre. Dok je kod goste najbolji bio trostruki strelac Dimitrije Radenković u 1, 34, 40, Vuk Bulatović u 21 i 30 i po 1 pogodak postigli su Aleksa Pešić u 13, i Miloš Stojanović u 29 minutu igre,