KURŠUMLIJČANI PEVAJUĆI IZ NIŠA

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE   SU KMF GVOZDENI PUK- KMF BELE CRKVE 2:3 ( 0:0)       Niš: Hala “Šivara” Gledalaca 100. Sudije: Nemanja Kostić (Leskovac), Dalibor Zlatković(Vranje), Stefan Filipović ( Leskovac). Stelci: N. Ivečeić u 29, A. Ivanović u 35 min. Za SU KMF Gvozdeni Puk, J. Jovanović i 30 i 38, M. Popović u 38 min. Za KMF Bele Crkve. Žuti karton: N. Živić ( Gvozdeni Puk) SU KMF GVOZDENI PUK: D. Stojković 8, D. Ristić 7, N. Ristić 7, A. Ivanović 7, 5, Đ. Stojanović 7 - B. Pejčićž 7, N. Ivečić 7,5, N. Todorović 7, A. Milenković 7, N. Živić 7, V. Lazić 7, M. Mitrović 7.   KMF BELE CRKVE: A. Smiljković 9, M. Popović 8. M. Mijajlović 7,5, D. Radosavljević 8, J. Jovanović 9, – D. Miljković 8, D. Rakić 8, G. Milošević 8, V. Kocić 8, I. Zdravković 7,5, S. Simić 7,5, N. Jovanović 8 Igrač utakmice: Arsenije Smiljković Kvalitetna futsal predstava u Nišu u kojoj su tim iz Kuršumije bili bolji u svim elemntima futsal igre i zasluženo pobedili. Da nije na golu golmana Stojkovića razlika bi bila veća od jednog pogotka u korist gostiju, jer je odranio siaset teških udarca na njegov gol i tako spasao domaćina težeg poraza. U prvom delu utakmice nije bilo golova i sva pet pogotka viđena su u drugom delu igre. Prvi pogodak na utakmici postigli su domaćini u 29 minutu igre kada su po prvi put savladali izvanrednog na golu gostilu mladog golmana Smiljkovića. Samo minut kanije gosti stižu do izjednačenja pogotkom J. Jovanovića. Domaći u 35 minutu ponovo po drugi put dolaze u voćstvo pogotkom A. Ivanovića u 35 minutu igre. Potom na sceni ponovo stupaju gosti koji u 38 minutu za minut postižu dva pogotka , najpe M. Popović poravnava rezultat a samo dvadesetak sekundi kasnije J. Jovanović postiže svoj drugi pogodak a za svoj tim treći i ispostavilose do kraja da je to bio konačan rezultat utakmice u kojoj su centralne figure bili gostujući igrači mladi golman Arsenije smiljković i dvostruki strelac Jovan Jovanović . Uspeašn početak tima iz Kuršumlije u drugom delu prvenstva koji u sledećem kolu na svom parketu dočekuju u ponedeljak 5 februara od 20 časova tim iz Kragujevca.